Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2021,  Uncategorized

WELCOME PACK

 Od samého rána dostávám zprávy, že od západních Čech až po východné Slovensko nacházejí welcome packy své majitele. Prvně mi dovolte konstatovat, že je mi neskutečnou ctí nás všechny spojovat a stát za jediným oficiálním NFL fanclubem na půlce světa mezi Německem na jedné straně a Havajskými ostrovy na straně druhé. Společně jsme dokázali něco absolutně jedinečného! 🙂 Zároveň jsem velmi hrdý na každého jednoho z vás, že jste do toho šli, přičemž jste mi věřili, že nesmažu naši stránku, nesbalím si věci a neodjedu na Jamajku. Dovolenka by to totiž za všechny ty členské příspěvky byla solidní. 😀 Byl to malý krok pro lidstvo, ale obrovský skok pro důvěru mezi námi a zrod oficiálního fanclubu Seattlu Seahawks. Všem vám tedy rád představuji, co je součástí welcome packu pro členy Czech & Slovak Sea Hawkers…

1) Membership card, která Tě oficiálně spojuje s organizací Sea Hawkers a tím pádem i se Seahawks. Díky upřednostnění vlastní výroby před objednávkou na zakázku tak náš fanclub ušetřil asi 6 300 Kč / 250 €.
2) Nášivka, s níž si můžeš ozdobit dres a udělat jej tak výjimečným a odlišitelným od všech ostatních. Jasně, taky utěrka na nádobí s ním vypadá líp.
3) Jeden ze tří typů náramků, které jsou ze 100% vyrobené z recyklovatelných plastů. Planeta, kterou všichni sdílíme, si totiž nezaslouží produkci dalších plastových zbytečností.
4) Sada čtyř samolepek, kterými si můžeš personalizovat noťas, mobil, diář nebo jednoduše vkusně ozdobit dveře městského úřadu či místní policejní stanice.
5) Los do tomboly o deset skvělých cen, kde tou hlavní z nich je bezpochyby dres, který vlastnoručně podepsal running back Thomas Rawls. Zvyš svou šanci na jeho výhru a přiobjednej si další losy. Do zprávy pro příjemce uveď své jméno a balíčky losů, o které máš zájem. Peníze z tomboly jdou na dobročinné účely.
6) Kus srdce, které jsem do toho dal.


 Pokud je snad mezi vámi ještě někdo, kdo váhá, zda se k nám připojit, zmíním prostý fakt, že skladem mám posledních 11 welcome packů. S členstvím nepřichází pouze balíček těchto parád do Tvé schránky, ale také možnost zúčastnit se soutěží o hráčmi Seahawks podepsané předměty, 10% sleva na objednávky ze Seahawks Shopu, welcome drink na pražském promítání zápasu Seahawks@Colts a dalších milion skvělých výhod! Tak neváhej a následuj pokyny v přiložené tabulce. Všem ostatním ještě jednou děkuju, že jste se součástí naší modrozelené fotbalové rodiny už stali.

GO HAWKS!!!

Jeden komentář

  • Lukáš Radil

    Dobrý den,

    Chci se stát členem fanklubu a získat Váš krásný welcome pack:)
    Chápu to správně, že zašlu 1200,- a můžu jím být?

    Velice děkuji a přeji pěkný den

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *