Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2023,  Uncategorized

WE GOT YOUR BACK, PAVLE!

 Máme za sebou přesně dvanáctý #12s4Good projekt a rekordy, které jsme společnými silami dali dohromady, se budou jen těžko překonávat! Po charitativní dražbě a aukci se desítkám a desítkám z nás podařilo vybrat prozatím suverénně nejvyšší částku v historii našich dobročinných projektů, a to přesně 45 755,11 Kč, což je k dnešku 1 869,69 €! Pro srovnání… Oproti loňské charitativní tombole na srazu to dělá meziroční nárůst o 54,2%. Částka, kterou se nám podařilo vybrat nyní, tak představuje 42.8% finančních prostředků, které jsme v rámci všech dosavadních #12s4Good projektů dosud darovali. Jste neuvěřitelní!

 Vybranou částku jsme darovali jednomu z našich dlouholetých členů Pavlu Drexlerovi, který dnes a denně svádí statečný boj s nelítostnou nemocí ALS. Snad tento dar alespoň o malý kousek pomůže jemu i celé jeho rodině bojovat s tímto těžkým životním obdobím. Navíc dobré srdce Vás všech, kdož jste se na tomto projektu podíleli, nejen Pavlovi a jeho rodině jistě ukázalo, jakých věcí jsou fans Seahawks a amerického fotbalu u nás schopni dosáhnout… 

 Smekám klobouček, dámy a pánové! Buďte na sebe hrdí, že pomáháte dělat svět lepším místem. Díky všem, komu není osud druhých lhostejný. Jsem nesmírně hrdý na naši komunitu a vděčný, že mohu být její součástí! Jménem svým přeji Pavlovi a celé jeho rodině neutuchající lásku, optimismus, naději a abyste měli sílu prožívat radost z velkých i malých věcí. No a vy ostatní se ke mně směle přidejte v komentářích a napište tam Pavlovi také pár svých slov. Myslím, že Váš feedback bude nejlepším možným zakončením tohoto velice povedeného, dobročinného projektu. 

WHOOO’S GOT HIS BACK? 💙 WE GOT HIS BACK! 💚
PAVLE, DRŽ SE A NIKDY NEZTRÁCEJ NADĚJI! 💙💚

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *