Archiv,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2023,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2023 – TABULKA PO WEEKU 9

 S polovinou NFL sezóny se nám do svého poločasu dostal také pátý ročník CSSH Tipovačky, v níž letos nějakou tu cenu bere hned pětice nejlepších a pro vítěze máme kromě nehynoucí slávy a věčného místa na putovním poháru nachystaný vlastnoručně podepsaný dres Waltera Jonese. 

 Tohle kolo bylo vyloženě hop nebo trop, neboť tipy na vítěze zápasu byly téměř v ideálním poměru 50:50. Celkem 48.1% odhadovalo výhru Seahawks, zbytek pak správně věřil Baltimoru. A tak ačkoliv téměř polovina odevzdaných tipů byla odměněna ziskem maximálně jednoho bodu, o 8 bodů tabulkou vzhůru se pak posunulo nejlepe tipující duo tohoto týdne Roman Marčík a David Štochl. Prvnímu jmenovanému to pak přineslo krásný let, a to hned o 22 pozic nahoru.

 V průběžném vedení se již šestým týdnem stále drží Michal Klučár. Díky trefě výhry Ravens se pak jeho náskok po dvoutýdenní pauze dostává zpět alespoň na hodnotu tří bodů. Jeho nejbližším pronásledovatelem je již třetím po sobě jdoucím týdnem Michal Veselský, jemuž se podařilo brát stříbro v předloňském ročníku. Na rozdíl od prvních dvou míst se nám to na bronzovém stupínku neustále proměňuje. Čtvrtým borcem na třetím místě za poslední čtyři týdny je tentokrát Petr Čížek. Ten na průběžného lídra ztrácí další tři body. Z třetího místa je to aktuálně stejně daleko k vedení i na konec druhé desítky. Znamená to, že vše je a ještě dlouho bude absolutně otevřené a jeden či dva dobré tipy Tě rázem mohou posunout na místa, která se Ti třeba ještě teď zdají jako ze sci-fi. 

 Jak se Ti takto v poločasové pauze našeho pátého klání o krále či královnu Tipovačky daří? Co k Tobě Tvé srdce a mozek promlouvá v kabině před naběhnutím do druhé půle? A získáš ve druhém dějství počet vyšší nebo nižší počet bodů, než jakými se můžeš aktuálně chlubit? Pochlub se v komentech!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *