Archiv,  Fantasy League,  Sezóna 2020,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 2020 – SEMIFINALS

 Je za námi jak předposlední týden regular season NFL, tak zároveň také předposlední týden druhého ročníku naší Fantasy League. Obě semifinále jsou rozhodnuta a my tak známe jména týmů, která se tuto neděli zúčastní střetnutí, jež bude navždy známo jako Fantasy Super Bowl II. Vyhraje v něm Tadeáš nebo Adam? Bude se z titulu ve Fantasy League už podruhé radovat Slovák a nebo urve první triumf Čech? Vyhrají Champs z North Division nebo West Division? Dejte vědět své odhady a pocity do komentářů a za sebe přeju, ať vyhraje ten lepší.

Psojedy Hawks (#2) vs Slepa Veverka (#3)
 Zhruba do nedělní deváté hodiny večerní bylo tohle první semifinále poměrně vyrovnané, avšak pak začal úřadovat nejlepší running back tohoto kola. David Johnson skóroval dva touchdowny v krátkém časovém rozmezí a tím získal pro svůj tým rozhodující náskok. Psojedy Hawks napříč tomu, že se jim hned v úvodu utkání zranil starting quarterback Matthew Stafford, urvali poměrně pohodovou výhru o téměř 44 bodů a mohou se ve svém premiérovém ročníku těšit na účast ve Fantasy Super Bowlu. Hráči Slepé Veverky si naopak vybrali velmi slabý týden. Pouze dva z nich dosáhli na zisk alespoň 14 bodů, přičemž jejich soupeři disponovali hned šesti takovými borci. Souboj South Division Champions a West Division Champions tak nakonec vyzněl lépe pro mužstvo ze západu.

Zbrojovka z Brna (#4) vs Lootikville (#8)
 Vyrovnanější souboj nabídlo druhé semifinále mezi North Division Champions a favorizovanými obhájci loňského titulu. Rozdílem čítajícím 23.5 bodů nakonec utkání ovládli outsideři a letošní nováčci z Brna. Zbrojovka totiž v tu nejdůležitejší chvíli vytáhla jejich dosud nejlepší výkon sezóny a s třemi hráči s alespoň 22 získanými body zápasu nakonec dominovali. Pro Lootikville, jakožto obhájce loňského titulu a jediný tým, který se oba dva ročníky dokázal probojovat do TOP 4, tak letošní sezóna končí o něco smutněji, než ta loňská. K výhře jim nepomohl ani nejlepší hráč kola Stefon Diggs. Jednoduchým důvodem bylo, že jeho quarterback Josh Allen figuruje na soupisce Zbrojovky.

TOP hráči semifinále:
 1) Stefon Diggs (WR, Lootikville) – 42.50 pts
 2) Josh Allen (QB, Zbrojovka z Brna) – 41.30 pts
 3) Andy Dalton (QB, Lootikville) – 30.58 pts (benched)
 4) Ben Roethlisberger (QB, Slepa Veverka) – 30.48 pts (benched)
 5) David Johnson (RB, Psojedy Hawks) – 28.90 pts

TOP hráči playoff:
 1) Josh Allen (QB, Zbrojovka z Brna) – 81.96 pts
 2) Stefon Diggs (WR, Lootikville) – 68.20 pts
 3) Ryan Tannehill (QB, Slepa Veverka) – 57.36 pts
 4) Jalen Hurts (QB, Lootikville) – 53.40 pts
 5) David Johnson (RB, Psojedy Hawks) – 53.20 pts

Fantasy Super Bowl II:
 Psojedy Hawks (#2) vs Zbrojovka z Brna (#4)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *