Archiv,  Fantasy League,  Sezóna 2020,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 2020 – WEEK 11

 Žádný tým ještě nemá stoprocentní jistotu účasti v postseason. Na druhou stranu to však jsou již tři týmy, které definitivně ztratily jakoukoliv naději na to, že se mezi nejlepší osmičku dostanou. To je hlavní příběh tohoto jedenáctého kola druhého ročníku naší Fantasy League. Do konce její základní části nám chybí pouze tři týdny a boj o vlajku, která vlála přímo na Wembley při zápasu našich Seahawks s Oaklandem Raiders, začíná pomalu vrcholit. Jak se dařilo a daří vám? Dejte vědět. 

 1) Pohádka je u konce. Ostrava Seahawks (6-5), kteří po startu 0-4 dokázali dojít až k recordu 6-4, však proti mým Stoners prohráli a tento fantastický příběh tedy skončil. O víc než 43 bodů si Neutitschein Stoners (8-3) velmi hlasitě řekli o své místo v playoff i navzdory Psojedům, kteří stále na západě vedou. Stalo se tak hlavně díky Keenanu Allenovi s 33.50 fantasy points, který do svého prvního zápasu po zranění vletěl fakt po hlavě.

 2) Stále nejlepší tým letošního ročníku naší Fantasy League. To je jednoznačně KaBirex10 (9-2), který tak má ze všech dvaceti týmů do postseason úplně nejblíž. Pouze 1 z 9 hráčů na jejich soupisce získal méně než 10 bodů, což vedlo k demolici o skoro 60 bodů, kterou si tentokrát odskákali Western Wolfs (3-8). V jejich případě tedy naděje na postseason začíná být velmi blízká číslu, které se limitně blíží k nule.

 3) Výsledek nejtěsnějšího zápasu tohoto kola nikomu nepomohl. Laskonky (2-9), které jsou již bez šance na playoff, vyhráli o pouhé 2.11 bodů, aniž by měli na své soupisce kohokoliv, kdo by získal alespoň 15 fantasy points. Tato prohra je však velmi kritická hlavně pro Iglau Silversity (5-6), kteří tím ztratili možná rozhodující krok, jenž by je ještě teoreticky mohl dovést do postseason.

 4) Budweis Beers (7-4) díky této prohře výrazně ztratili šanci na to, stát se týmem, který do postseason postoupí jako East Division Champion. Stále se však zuby nehty drží v nejlepší osmičce. K této osmičce se pak na dohled přiblížili vítězové loňského ročníku Lootikville (6-5), kteří po čtyřtýdenní pauze předvedli konečně dobrý zápas a za zraněného Prescotta si našli náhradu stejnou jako Dallas Cowboys. Ano, tentokrát byl jejich nejlepším hráčem Andy Dalton.

 5) Zápasy týmu Kuprezaci (0-11) už nemá smysl ani komentovat. Od týmu, který s námi už dávno nehraje a který do zápasu nasadí tři zraněné hráče, snad už ani výhru čekat nemůžeme. Na 200% toho tentokrát využili lídři South Division. Tým Slepa Veverka (8-3) zvítězil o víc než 91 bodů a velmi výrazně si řekl o jedno z osmi volných míst v playoff.

 6) Dokázat skórovat alespoň 120 bodů a přitom prohrát. To je vždy dost frustrující. Když tím ale snížíte své šance na postseason na minimum, bolí to o to víc. Přesně to se stalo týmu Bratislava Bucks (5-6). Měli však velmi těžkého soupeře. Psojedy Hawks (9-2) díky této výhře stále o zápas vedou našlapanou West Division a do playoff jim tak chybí už jen krůček.

 7) Pro konečné pořadí a nasazení do postseason možná nejdůležitější zápas tohoto týdne nakonec o necelých 10 bodů urval Slanec (7-4). Toho k výhře dovedl Player of the Week, kterým se s více než 35 získanými body stal Deshaun Watson. Slanec je tak na pozicích zaručující playoff. To však nemůže říct tým Svetice Knights (6-5), který na postseason stále těsně ztrácí.

 8) Justin Herbert dovedl tým Devils (5-6) k téměř 120 získaným bodům. Ani to však nestačilo na jejich soupeře. Korben (7-4) zažívá vzkříšení a po čtyřech výhrách v řadě se tak usadili na příčkách, které vedou do postseason. Hlavním tvůrcem výhry se stala obrana Clevelandu Browns. Ta se tentokrát stala nejlepší defense celé ligy a za výrazného přispění trojice Kirk Cousins, Dalvin Cook a Nelson Agholor se tak může Korben radovat z důležité výhry.

 9) Velmi těsný a zároveň extrémně důležitý zápas se odehrál mezi OJ Simpsons wife (5-6) a Zbrojovkou z Brna (6-5). Druhý jmenovaný tým nakonec hlavně díky skvěle hrající obraně Saints urval vítězství a stále tak o výhru vede svou bídně hrající North Division. OJ Simpsons wife naopak ztratili krok s čelem našlapané West Division a jejich šance na postseason jsou tak prachbídné. Pouhých 8 bodů rozdílu a what an impact…

 10) No a nakonec je tady tým, který jako třetí v letošním ročníku definitivně ztratil naději na to, že by se mohl probojovat až do playoff. Za Budweis Hellboys (2-9) hned 7 z 9 hráčů nedokázalo přispět ani deseti body a tento ročník pro ně prakticky končí. Tým Seafunhawks (4-7) naopak díky vysoké výhře o 46 bodů vykřesal šanci bojovat o výhru ve slabé North Division a tím i postup do postseason.

 TOP hráči tohoto kola:
1) Deshaun Watson (QB, Slanec) – 35.36 pts
2) Keenan Allen (WR, Neutitschein Stoners) – 33.50 pts
3) Adam Thielen (WR, KaBirex10) – 32.30 pts
4) Justin Herbert (QB, Devils) – 30.74 pts
5) Robert Woods (WR, Slepa Veverka) – 30.60 pts

 TOP hráči kola (vítěz získá možnost přednostní registrace do Fantasy League 2021):
2x – Neutitschein Stoners
2x – Slanec
2x – Lootikville
1x – Slepa Veverka
1x – Korben
1x – Svetice Knights
1x – Bratislava Bucks
1x – Iglau Silversity

 TOP výkony sezóny (vítěz získá možnost přednostní registrace do Fantasy League 2021):
1) KaBirex10 – 170.38 pts (week 4)
2) Iglau Silversity – 162.21 pts (week 2)
3) Korben – 154.16 pts (week 1)
4) Lootikville – 153.30 pts (week 2)
5) Korben – 152.85 pts (week 9)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *