Archiv,  Novinky,  Sezóna 2020,  Soutěže,  Tipovačka

TIPOVAČKA 2020 – TABULKA PO WEEKU 11

 Rozšířil se nám tady takový nešvar. Lidi nečtou nebo fungují v nějakém automatickém módu. A jak je známo – nečteš, nevíš. Tipované parametry jsou v jasně daném pořadí. Po tipu na samotného vítěze zápasu následuje vždy POČET BODŮ SEAHAWKS a až poté POČET BODŮ SOUPEŘE. Tyto dva údaje v jedenáctém kole prohodilo celkově rekordních pět lidí. Čtyři z nich si svůj tip nakonec upravili, avšak Stanislav Voško tak neučinil. Věřím, že to nebyla žádná taktika, ale jednoduše lidská chyba. I tak ale v tomto kole paradoxně nezískal jeden bod, který by mu jinak náležel, ale hned body tři. Abychom tomuto zamezili, od příštího ročníku bude takový tip, který se navzájem vylučuje, tedy např. “Seahawks, 21, 28, ano, ne”, automaticky ohodnocen nula body. Toliko organizace a teď už k samotnému pořadí.

 Máme tady první trhák! Letos poprvé je nejlepší z nás ve vedení o alespoň dva body. Jirka Nigrín ještě tento rok neopustil TOP 5 a jednoznačně patří k lidem, kteří mají velkou šanci získat peněženku, batoh nebo dres Russella Wilsona, o které v Tipovačce 2020 hrajeme. Jen připomenu, že loňskou Tipovačku jsem vyhrál právě pouze o dva body a to bez toho, abych kdykoli předtím průběžně vedl. Vše je tedy stále absolutně otevřeno. Rozhodovat opět může až úplně poslední kolo.

 Dalším takovým člověkem, který patří k horkým favoritům, je jednoznačně Martin Sabo na druhém místě. Ten je jediným tipérem, který se letos může pyšnit ziskem alespoň osmi bodů hned v šesti kolech. Konzistentní výkony jej nejenže trvale drží na špici tabulky, ale má díky nim i dobrou výchozí pozici v tiebreakers.

 Jeden bod za Martinem je natěsnaných hned pět tipujících. Z nich na průběžné bronzové příčce najdeme Pavla Drexlera, který doposud jako jediný v Tipovačce trefil vítěze zápasu správně hned desetkrát. Právě počet správně tipnutého vítěze utkání je po počtu bodů druhým nejdůležitějším číslem. Pavel byl přitom ještě před pouhými třemi koly až na dvacátém místě. Tomu říkám posun vzhůru!

 Rovněž jsme se letos dočkali sedmého tipu za deset bodů. Ten získal Libor Zapletal, který se však touto trefou pouze vtěsnal do TOP 50. Nebýt jeho neúčasti ve čtvrtém kole, klidně mohl být o dvacet příček výš. Na devět bodů pro tentokrát dosáhla hned šestice tipujících, z nichž za zmínku stojí Jana Häuslerová, jejíž jméno díky tomu vůbec poprvé najdeme v TOP 10.

 Začíná to být pořádně napínavé, což? Jak si vedete vy? Bojujete o dres nebo sotva o čest? Připojte do komentářů vaše pocity třeba v podobě gifu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *