Archiv,  Fantasy League,  Sezóna 2020,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 2020 – WEEK 7

 Čtrnáct týdnů dlouhá regular season druhého ročníku naší Fantasy League je již ve své polovině. S postupujícím časem je tak logicky čím dál tím zřetelnější, že některé týmy jsou k postupu do postseason mnohem blíže než jiné. Jak na tom byl, je a bude váš tým? Jak byste vyjádřili své procentuální šance na to, že jedno z osmi míst v postseason bude vaše?

 1) Player of the Week, kterým se s více než 55 fantasy points stal Tyler Lockett, prakticky rozhodl tento West Division matchup, který o 27 bodů ovládli Svetice Knights (5-2). Gratuluju. Mým Neutitschein Stoners (4-3) tentokrát nestačilo ani témeř 117 skórovaných bodů, což bylo o hodně víc, než dokázal skórovat kterýkoliv z ostatních poražených týmů v tomto kole.

 2) Bratislava Bucks (4-3) potvrdili roli favorita, neztrácejí kontakt na čelo poměrně silné South Division a připisují si důležitou výhru nad trápícími se Western Wolfs (1-6), pro které je případně playoff nyní již opravdu daleko. Bucks mohou za tohle vítězství jednoznačně poděkovat Kyleru Murraymu, který svými 42.10 body výrazně ovlivnil konečné skóre.

 3) Čtyřzápasová šňůra výher týmu Slepa Veverky (5-2) byla ukončena možná díky tomu, že mezi svými starters nechali obranu Colts, kteří měli bye week. Klíčovým hráčem utkání byl s 35.64 body Jow Burrow, který tak třetím vítězstvím v řadě pro Ostravu Steelers (3-4) udržel jejich postupové naděje naživu.

 4) Lootikville (4-3) si po zranění Daka Prescotta připisují první prohru pod Joshem Allenem. Druhý největší debakl a nejvyšší počet skórovaných bodů tohoto kola má na svědomí Slanec (5-2), pro kterého celkem 57.3 bodů ukořistila skvěle hrající obrana a special teams Chiefs doplnění dvojicí Deshaun Watson a Terry McLaurin. Slanec se tak o skóre dostal do vedení nabité South Division.

 5) Za poslední dva týdny pouze jediné z deseti utkání, ve kterých bychom našli některý z týmů North Division, dokázal tento tým ze severu vyhrát. Nyní se jím hlavně díky Justinu Herbertovi stali Devils (4-3), kteří tak momentálně okupují pravděpodobně jediný playoff spot této divize. Výprask skoro o 40 bodů odnesl nejméně skórující tým ligy Laskonky (1-6), pro které se naděje na postseason limitně blíží nule.

 6) Jediné velké drama tohoto týdne přinesl zvláštní matchup rozhodnutý až v Monday Night Football. KaBirex10 (6-1) druhým týdnem po sobě zvítězil o necelých 9 bodů napříč tomu, že Cam Newton získal jako starter -4.18 pts, kdežto Daniel Jones na lavičce 19.68 pts. Zbrojovka z Brna (3-4) totiž udělala nešťastný roster move, který je stál zápas. Nasazený CeeDee Lamb získal jen 0.10 pts a na střídačce sedící Diontae Johnson skóroval 29 bodů.

 7) Must-win zápas pro oba týmy. Iglau Silversity (3-4) nakonec skoro o 50 bodů přejeli tým Seafunhawks (2-5), který tak může na srdci hřát alespoň fakt, že jsou součástí slabé North Division a že je v dalším týdnu čekají nehrající Kuprezaci. Výkon Silversity z velké části stojí, a po zranění OBJe bude jistě stát i nadále, na Devante Adamsovi. Ten si tentokrát připsal 44.60 fantasy points a velmi výrazně přispěl k výhře.

 8) Českobudějovické derby jednoznačně ovládli favorizovaní Budweis Beers (5-2), za které zářil Tom Brady se 44.86 body. Beers tak zůstávají v těsném závěsu za lídry East Division, s nimiž neztrácejí kontakt. Budweis Hellboys (1-6) naopak místo Bakera Mayfielda s 38.78 pts nasadili Andyho Daltona, který získal negativních -1.40 pts a šance na playoff se tak pro ně razantně snížila.

 9) OJ Simpsons wife (5-2) si připisují povinné vítězství proti nehrajícímu a jedinému winless týmu Kuprezaci (0-7). Je škoda, že manažer zabírá místo někomu, kdo by si třeba rád zahrál a přihlásit se nestihl. Tým OJ Simpsons wife skóroval jejich letošní doposud nejvyšší počet bodů, což je jistě nabilo optimismem do velmi těžkého souboje o titul West Division Champions.

 10) Tým Psojedy Hawks (6-1) se otřepal ze záváhání z minulého týdne a opět jsou v módu, kdy poměrně snadno vyprovázejí své soupeře ze hřiště. Tentokrát to o 26 bodů schytal Korben (3-4). Psojedy se tak vyhouply zpět na #1 seed, který jim zajišťuje nejen jejich nejlepší winning record napříč ligou, ale rovněž také nejvyšší počet skorovaných bodů napříč naší Fantasy League.

 TOP hráči tohoto kola:
1) Tyler Lockett (WR, Svetice Knights) – 55.45 pts
2) Tom Brady (QB, Budweis Beers) – 44.86 pts
3) Davante Adams (WR, Iglau Silversity) – 44.60 pts
4) Justin Herbert (QB, Devils) – 44.48 pts
5) Kyler Murray (QB, Bratislava Bucks) – 42.10 pts

 TOP hráči kola (vítěz získá možnost přednostní registrace do Fantasy League 2021):
2x – Lootikville a Neutitschein Stoners
1x – Iglau Silversity, Slanec a Svetice Knights

 TOP výkony sezóny (vítěz získá možnost přednostní registrace do Fantasy League 2021):
1) KaBirex10 – 170.38 pts (week 4)
2) Iglau Silversity – 162.21 pts (week 2)
3) Korben – 154.16 pts (week 1)
4) Lootikville – 153.30 pts (week 2)
5) KaBirex10 – 152.78 pts (week 5)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *