Archiv,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2019

HOHOHOOO, VESELÉ VÁNOCE PŘEJE BEAST MODE

 Letos jste byli fakt hodní, že ano 12s? Tak tady máte jeden dáreček. Beast Mode je zpět v Seattlu!!! A ne, není to sen. Po zranění tří ze čtyř running backs bylo nutno na zbytek sezóny podepsat dva veterány. Marshawna Lynche (na fotce) netřeba představovat. V letech 2010-2015 za nás nasázel 7 656 scrimmage yards, 65 total touchdowns, a čtyři z těchto šesti sezón skončily jeho nominací do Pro Bowlu. Lynch je v neposlední řadě Super Bowl Champion XLVIII. Společně s ním míří do Seattlu i free agent Robert Turbin. Toho jsme vybrali ve čtvrtém kole draftu 2012 a za tři sezóny, které za nás odehrál si připsal 1 355 scrimmage yards a 2 TDs k tomu.

💙
💚

 Připomeňte si kariéru, kterou prožil a jejíž závěrečnou kapitolu bude teprve psát. Má Beast Mode ještě nějaký juice? Uvidíme. Každopádně já se nemůžu dočkat! Tak a co vy, chlapci a děvčata? Máte na leden dostatečnou zásobu Skittles?

 ,,You know, this thing ain’t something you can go home and be like ‘I wanna get a beast mode, I wanna get a beast mode’. Nooo. That ain´t the way it works. Beast mode is already inside you.” – Marshawn Lynch

💙
💚

 Připomeňte si kariéru, kterou prožil a jejíž závěrečnou kapitolu bude teprve psát. Má Beast Mode ještě nějaký juice? Uvidíme. Každopádně já se nemůžu dočkat!

Beast Mode career highlights:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *