Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2022,  Uncategorized

MEMBERSHIP PACK

Chtěl bys? Mám posledních 6 kusů! Ano, přesně tolik těchto parádních balíčků, které jsou každoročně na začátku září rozesílány našim členům, je ještě na skladě. A jaké že předměty jsou jeho součástí letos?

1) Roční členská průkazka s Tvým osobním ID, která Tě oficiálně spojuje s organizací Sea Hawkers a tím pádem i se Seahawks.
2) Korkový podtácek s naším logem, aby sis při sledování našich utkání měl kam položit své vychlazené pivko.
3) Samozřejmě také zelený kovový otvírák s naším logem, aby sis to pivko měl čím otevřít.
4) Sada dvou parádních, proti vodě a ošoupání odolných samolepek, jimiž si můžeš personalizovat noťas, diář, auto nebo vkusně ozdobit dveře městského úřadu či místní policejní stanice.
5) Los do říjnové charitativní tomboly o dvanáct skvělých cen, mezi nimiž je v hlavní roli vstupenka na zápas Seattle Seahawks vs Tampa Bay Buccaneers v Mnichově. Hrajeme však také třeba o vlastnoručně podepsaný dres Seahawks all-time rushing leadera Shauna Alexandera nebo vlastnoručně podepsanou mini helmu Jona Ryana, jakožto jednoho z nejlegendárnějších punterů v historii naší franchise…
6) Kus modrozeleného srdce, které jsem do toho dal. 💜💚

Membership packem ve Tvé schránce však výhody členství v Czech & Slovak Sea Hawkers ani náhodou nekončí. Připoj se k aktuálně 115ti členům, které náš oficiální fanclub sdružuje a získej také:

1) Možnost zůčastnit se CSSH Tipovačky! První kolo čtvrtého ročníku soutěže, která je mezi 12s všeobecně nejoblíbenější, začíná již tuto sobotu! O cenách, které budou zase parádní a zároveň s podpisy členů našich Seahawks, si povíme již v pátek.
2) Welcome drink na našem srazu ZDE, kde budeme společně fandit při promítání zápasu Seattle Seahawks at Detroit Lions a bude to zas párty roku.
3) 50% slevu na dokoupení neomezeného počtu dalších slosovatelných lístků do tomboly, čímž zvýšíš své šance na cestu do Mnichova nebo zisk podepsaných Seahawks parád a zároveň si zlepšíš karmu, neboť pomůžeš dobré věci.
4) Přístup na FB skupinu Českoslovenští 12s, kde kromě spousty minisoutěží, které se tam během roku objevují, můžeš diskutovat s dalšími Sea Hawkers o nejen fotbalových tématech.
5) Milion dalších skvělých výhod, které poznáš ve chvíli, kdy se staneš členem naší modrozelené fotbalové rodiny.

Do NFL season kickoffu chybí jeden den a do Seahawks season kickoffu už jen pět dní, takže zbývá dodat asi už jen … GO HAWKS!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *