Archiv,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2021,  Soutěže,  Tipovačka

WEEK 15 – CSSH TIPOVAČKA 2021

 Patnáctého kola naší oblíbené soutěže, která si získává hezkou tradici, se zúčastnily pouhé tři desítky tipujících. To je suverénně nejnižší počet v rámci celého letošního ročníku a pro poctivé soutěžící se zde tedy naskytla solidní příležitost posunout se tabulkou vzhůru. Nikdo z TOP 6 však netipoval výhru našich Hawks, takže pořadí na čele tabulky se měnilo jen kosmeticky.

 Od konce listopadu je tříbodovým rozdílem ve vedení Ervín Trs, který tak má stále nejblíže ze všech k zisku podepsaného dresu člena Legion of Boom Byrona Maxwella a k zapsání svého jména na putovní pohár pro vítěze CSSH Tipovačky. Nezapomínejme však, že v předchozích letech měli lídři po patnáctém týdnu náskok sedm, respektive čtyři body, a stejně se ani jednomu z nich nepodařilo své vedení udržet až do konce. Zde tedy dvojnásob platí mé často omílané: ,,Není konec, dokud není konec”. Zpět na druhé místo se vyšvihl Martin Sabo, jehož jméno můžeme na medailových příčkách najít již jedenáctý týden po sobě, což je nový all-time record. Mezi dva nejlepší tipéry tohoto kola se se ziskem devíti bodů řadí Michal Veselský. Lídr z weeků 5-8 se tedy po čtyřtýdenní pauze vrací zpět na stupně vítězů a hlasitě dal všem najevo, že se s ním stále musí počítat. Díky Michalově vzestupu se poprvé od weeku 7 mezi nejlepší trojkou nenachází mé jméno. Champions z let 2019 a 2020, tedy David Szotkowski a Jana Häusler, se tak nachází v těsné blízkosti za těmi nejlepšími z nejlepších a do závěrečné rovinky vbíhají jen se zanedbatelnou ztrátou.

 Dost pravděpodobně máme před sebou poslední tři týdny. Dokáže Erw uhájit svůj náskok a dočkáme se tak poprvé v historii vítěze, který byl ve vedení již týden před koncem ročníku nebo se snad někdo jiný z TOP 10 (nebo dokonce TOP 15?) nadechuje k závěrečnému monumentálnímu sprintu? Jak celé to drama vidíte vy? Máte nějakého svého favorita, který se shodou okolností nejmenuje stejně jako vy? Dejte vědět své dojmy a predikce.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *