Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Offseason,  Sezóna 2023,  Uncategorized

POJEDEME DO SEATTLU !!!

 Úvodem Vám všem tisíckrát DĚKUJU! Více detailů se samozřejmě dozvíš v trochu netradičním a ne tak úplně fotbalovém článku následujícím po tomto stručném prologu, ale pokud si vystačíš s tím nejdůležitějším, věř, že takovou dávku vděčnosti jsem ještě nikdy vůči nikomu necítil. Až teď směrem k československé fanouškovské NFL základně v čele s těmi nejlepšími fans, kteří samozřejmě patří k našim Seahawks. Děkuju, děkuju a ještě jednou děkuju! Nad Vašimi dobrými srdci mi ještě teď zůstává rozum stát a jsem tak nějak speechless… 

 Je tomu už přes čtyři roky, kdy jsem nějakým způsobem přebral neutěšený stav zdejší komunity fanoušků Seattlu Seahawks – týmu, který nám všem přirostl k srdci. Ostatně, když se člověk podívá na historii a současnost franchise Seahawks, na 12th Man fanbase nebo třeba na samotné město Seattle, není se věru čemu divit. Ani jednou a ani v nejdivočejších snech mě ale od dubna 2019 nenapadlo, že tím s Vaší pomocí dám dokupy bandu tak skvělých lidí, jakými 12s v ČR a SR jsou. Od samotného vzniku oficiální podoby Czech & Slovak Sea Hawkers z.s. v roce 2021 avizuju, že kromě průběžného rozdávání podepsaného i nepodepsaného Seahawks stuffu je hlavním cílem našeho fanclubu a důvodem, proč je nutné od Vás vybírat členské příspěvky, abychom jednoho dne mohli vypravit dva lidi na týdenní výlet do Seattlu, a to včetně letenek, ubytování a vstupenek přímo na Lumen Field. S čím jsem však ve svých plánech ani náhodou nepočítal, je fakt, že ta stejná československá 12th Man fanbase mě předběhne a upečou na mě takovou kulišárnu. Všichni ti lidé na fotce mě pod rouškou tajemství a milosrdných lží včera vytáhli na dálniční odpočívadlo Rohlenka u Brna, kde mi oznámili, že si se svou milovanou ženou v říjnu sbalíme kufry, neboť se nám během uplynulého půlroku desítky lidí, kteří si v náš prospěch sami “urvali od huby”, složili na životní trip do samotného srdce Seattlu. No a aby tomu dodali punc vážnosti, ve stavu mé absolutní neschopnosti porozumět realitě právě se odehrávajících událostí mi předali zpáteční letenky pro dvě osoby přímo do Seattlu, vstupenky na utkání sedmého a osmého hracího týdne proti Arizoně Cardinals a Clevelandu Browns na Lumen Field, souhlas samotného asistenta head coache Peta Carrolla, že můžeme navštívit tréninkový areál VMAC a přihlížet týmovému tréninku, a rovněž mě ujistili, že na jimi založeném transparentním účtu stále přibývají příspěvky například na ubytování. Neměl jsem slov a vlastně doteď nemám… Nikdy by mě nenapadlo, že parta, která se v rámci 12s v Česku a na Slovensku dala dohromady, mě jakožto 2021 Sea Hawkera roku vyšle na “služební cestu” přímo na Pacific Northwest. Teď vidím, že 12s jsou schopni všeho… Slibuju, že fotky, články a všechny možné reporty z cest Vás neminou. To je taky to nejmíň, čím Vám za tu parádu, kterou jste si pro nás připravili, mohu poděkovat. Taky mě právě napadá, že pokud nepočítáme náš sraz v Praze, nikdy jsme s Raduš vlastně nebyli na svatební cestě, takže v tomto ohledu bude mít náš trip do města, jež si v uplynulém desetiletí v mysli a srdci perfekcionalizuju, další tak trochu jiný rozměr… <3

 Nikdy jsem nežádal a ani neměl v plánu žádat nějakou sbírku, jejíž výtěžek by měl směřovat přímo ke mně. Staly se mi v životě situace, kdy se někteří jedinci okolo mě podivovali, proč neuspořádám nějakou aktivitu, z níž bych měl přímý prospěch, ale celý život mi přijde daleko přirozenější dávat než dostávat. Také proto jsme v letech 2014-2017 s týmem v rámci projektů ZTePilí muži na cestách vybrali asi 250 000 Kč, za poslední roky s pomocí Vás, fotbalových fans, dalších asi 70 000 Kč v rámci CSSH, no a tohle všechno jsme pak věnovali na dobrou věc… Je pro mě absolutní nóvum být v situaci takto štědře obdarovaného, být vůbec postaven před danou věc, kdy se ve své vlastní hlavě mám srovnat s tím, že je v pořádku takto obrovský dar přijmout. Zároveň není snadné nemyslet na fakt, že Vámi vybraná částka by mohla někomu pomoct daleko více, nežli všem mým smyslům, které mají být v říjnu po dobu dvou týdnů bombardovány takovým množstvím orgasmických podnětů, jaké, věřím, jen město Seattle může nabídnout… Proto se uctivě klaním před každým jedním z Vás, kdo jste se tohoto skvěle utajovaného plánu zúčastnili, všem kdož nějakou tou korunou či eurem přispěli na realizování mého životního snu a neskonale moc děkuju za to množství času, energie, prostředků a kusu srdce, který jste proměnili dost možná v nejneuvěřitelnější událost, která se nám s Raduš během našich dosavadních životů stala.

 Jsem vděčný, že jste! Být součástí takto neočekávaných plodů mé práce mě naplňuje štěstím, neskutečným očekáváním z dnů budoucích a vírou, že svět je ještě stále plný dobrých lidí.

 Pokud Tě celý tenhle neuvěřitelný počin (nejen) našich členů zaujal a dosud jsi o něm nevěděl/a, na transparentní účet k tomu zřízený, který najdeš ZDE, můžeš kdykoliv přispět libovolnou částku a vyjádřit tak svůj dík za čtyři roky poctivé práce, kterou jsem dobrému jménu amerického fotbalu u nás, a speciálně Seattlu Seahawks, věnoval.

Díky, neskutečně SEA toho vážím!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *