Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2020

POMOC PRO RW3 A POMOC OD RW3

 Naši Seahawks posilují ochranu Russella Wilsona. Do offensive line totiž dnes v noci přibyl bývalý hráč Pittsburghu Steelers B.J. Finney, který se se Seahawks domluvil na dvouletém kontraktu, jenž by mu měl přinést až $8M. Plně garantovanou částkou je $4.5M. Finney, měřící 193 cm a vážící 144 kg, který se Steelers upsal v roce 2015 jako undrafted free agent, zasáhl ve své kariéře v NFL do 59 utkání, avšak pouze do 13 z nich nastoupil jako starter. Finney v Pittsburghu nastupoval na pozici guarda, centra a výjimečně zastával také pozici tight enda. Právě pozice guarda a centra jsou jedny z pozic, kde naše Hawks lidově řečeno tlačí bota a kde to letos vypadá na velkou obměnu hráčů. Náš center číslo jedna Justin Britt ukončil loňskou sezónu předčasně a stále není jasné, zda bude součástí našeho týmu také v sezóně příští. Guard Mike Iupati se stal free agentem a další bývalý člen naší O-line George Fant v pondělí podepsal tříletou smlouvu s New Yorkem Jets. Uvidíme tedy, zda Finney bude kvalitní náhradou a zda jeho zásluhou čas od času Russell Wilson dostane více času na odhození míče a nebo zda jednou za čas bude Finney tím, kdo bude stát za nějakým tím kvalitním blokem, který by uvolnil cestu pro jednoho z dua Chris Carson a Rashaad Penny. Třešničkou na dortu je pak fakt, že se Finney po pěti letech opět setká v jednom týmu s wide receiverem Tylerem Lockettem, s nímž hrával na college v týmu Kansas State University.

 Další zprávou, o které by se mělo v souvislosti se Seahawks vědět, je dobré srdce Russella Wilsona a jeho manželky Ciary. Společně totiž oznámili, že zafinancují milion porcí jídla pro organizaci, která se stará o potřebné lidi a která nyní z velké části pomáhá i rodinám a komunitám zasaženým novým koronavirem. Stát Washington je jednou z nejzasaženějších částí USA. K úternímu odpoledni zde bylo přes tisíc nakažených a více než 50 lidí zemřelo. Ve městě Seattle jsou také podobné opatření, jaké známe z našich dvou vlastí. Tedy zavřené restaurace, omezený pohyb na veřejnosti a zákaz konání akcí nad určitý počet lidí. Předčasně byla také ukončena první sezóna XFL, ve které Seattle Dragons dosáhli recordu 1-4 a skončili ve své divizi poslední.

 Všem přeji pevné zdraví a Bůh pomáhej zdravotníkům a všem lidem, kteří v této situaci pomáhají, tedy i Russelovi a jeho ženě.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *