Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Uncategorized

POSLEDNÍ ŠANCE: VSTUPENKA NA MNICHOVSKÝ ZÁPAS + PREGAME PARTY

 ZVYŠUJI SÁZKY! Součástí hlavní ceny je i vstupenka na sobotní, již vyprodanou Seahawks pregame párty v tradiční mnichovské pivnici (na fotce). Bohatý bavorský raut a účast Seahawks legend je v ceně! Žádná jiná oficiální pregame párty se konat nebude! V roce 2018 byli na obdobné párty v Londýně přítomni třeba Blitz, ředitel Seahawks Chuck Arnold, legenda a Hall of Fame tackle Walter Jones nebo DJ Supa Sam – dvorní DJ našich Hawks.

 Snažně vás prosím, fotbaloví fans… Přispějte na dobrou věc, pomozte dostat Kubu zpět do normálního života a jako bonus vyhrajte vstupenku na mnichovský zápas a pregame párty, podepsaný dres Shauna Alexandra, podepsanou minipřilbu Jona Ryana nebo dalších 9 super cen! Srdečně děkuji všem, kteří s námi v rámci #12s4Good pomáhají! 

 Seahawks vs Buccaneers v Allianz Areně – to je to, oč tu běží. Vyhlašuji poslední možnost online nákupu slosovatelných lístků do tomboly, jejíž výtěžek poputuje Kubovi Vybíralovi na koupi nového, speciálně upraveného auta, které mu opět umožní opustit čtyři stěny vlastního bytu a díky kterému se zase bude moc dostat k lékaři, za kulturou nebo prostě jen tak na čerstvý vzduch. Toto privilegium považují mnozí z nás za zcela normální, ale pro Kubu by to bylo velké vítězství nad osudem, který mu není zrovna nakloněn. 

 Využijte poslední možnosti na online zakoupení slosovatelných lístků do naší charitativní tomboly a zvyšte tak své šance na osobní účast na zápase NFL. Ceny jednotlivých balíčků a číslo transparentního účtu fanclubu najdete na přiložené fotce níže. Majitelé plateb, které do nedělních 17:30h budou připsány na náš transparentní účet nebo o nich bude zprávou či mailem zasláno potvrzení o provedení, jsou zařazeni ve slosování. Losy bude možné koupit i osobně na srazu, ale online formou mi usnadníte práci. Losujeme už v neděli v 18:00h a vše budete moct sledovat pomocí online streamu přímo na naší FB stránce.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *