Archiv,  Fantasy League,  Regular Season,  Sezóna 2022,  Soutěže

CSSH FANTASY LEAGUE 2022 – TABULKA PO WEEKU 3

Wierzbica Stoners (1-2) vs. Cibulka Seahorses (2-1)
final: 98.04 – 108.74

 Hned po druhém hracím týdnu jsem měl plné zuby Justina Fieldse. Tako starting quarterback ve Fantasy je Fields docela horor. Tak jsem tradoval pro Jimmyho Garoppola a vyplatilo se. Nahrál 8.44 bodů, což je asi o tři a půl bodů víc než Fields. Hahaaa, čumte jaký trade! No nic, nakonec jsem teda v divizním souboji o 10.70 bodů prohrál a Cibulka tak hlavně díky dvojici ve složení running back Cordarrelle Patterson a tight end Travis Kelce s 40.20 body odskakuje na record 2-1.

Prague 6ers (2-1) vs. Prague Puntriots (2-1)
final: 123.00 – 100.26
 Pražské derby, které rozhodlo skóre 3-0 na hráče s 20+ body ve prospěch 6ers. Tight end Mark Andrews, quarterback Jalen Hurts a running back Devin Singletary vypálili pomocí 80.60 bodů Puntriotský rybník. Ačkoliv mají 6ers record “jen” 2-1, mohou se aktuálně chlubit nejvíce skórovanými body ze všech dvaceti týmů naší Fantasy League. Léty ošlehaní manažeři jistě dobře ví, že právě scoring points jsou v konečných počtech po recordu hlavním tie-breakerem. Jo, naše liga dělá progresy. Na konjunkci Jupitera s Uranem už postup nikdy záležet nebude.

Pardubice 95ers (0-3) vs. Ostrava Seahawks (3-0)
final: 94.16 – 125.02
 Quarterback Lamar Jackson – Fantasy Player of the Week a early-MVP. To je ve zkratce důvod, proč Ostrava stále nepoznala přemožitele a je tak mezi čtyřmi dosud neporaženými celky. Action Jackson se tentokrát blýskl pětitouchdownovým vystoupením, za které si připsal 39.42 fantasy points a sám o sobě se tak stal rozdílovým hráčem tohoto střetnutí. Jo a chcete perličku? Seahawks nechali na lavičce náhradníků skoro 92 bodů. Náhradníci žádného jiného týmu v lize nezískali víc než 62 bodů. I přesto má Ostrava třetí výhru v řadě. Na druhé straně Pardubice stále čekají na první W roku a jsou jediní, kdo už inkasoval přes 400 bodů.

Hodkovičky Hawks (1-2) vs. Gánovce Neanders (2-1)
final: 92.20 – 107.00
 Ani nejlepší running back tohoto kola, jímž byl s 30.90 body Khalil Herbert, nedokázal urvat pro pražský celek druhou výhru roku. Hodkovičky jej totiž nechali sedět mezi náhradníky a právě tato chyba je stála druhý W sezóny. Za Gánovce zářil především wide receiver Mack Hollins, který je pro většinu fotbalového světa velkou neznámou. Ten ve svém nejlepším výkonu šestileté kariéry nasbíral 29.96 bodů. Úspěch Neanders nakonec završili running backs Saquon Barkley a Tony Pollard během Monday Night Football. Budou mít Neanders tolik štěstí i za týden proti trápícím se Avangers?

Vrbica Alligators (3-0) vs. Slavoj Jesenice (1-2)
final: 120.08 – 95.66
 Skvěle začala tento ročník Vrbica, která je po loňském umorousaném dvanáctém místě úplně ON FIRE! Alligators jsou totiž jediným 3-0 týmem, který ve všech utkáních skóroval 100+ bodů a zaslouženě se tak vyhřívají na špici South Division. Tentokrát si o téměř 25 bodů poradili s obhajujícími Division Champions a poraženými z loňského semifinále. Slavoj prohrál 2-4 na hráče s méně než 10 body a 1-3 na hráče s 15+ body, což se dá označit za hlavní příčinu jejich pádu pod winning percentage .500. 

Aussig Avangers (0-3) vs. Oderberg Minions (1-2)
final: 60.80 – 91.24
 Na to, o jakou low-score game se jednalo, je více než třicetibodový rozestup obou týmů absolutní majndfak. Nejlepším hráčem zápasu byl za Minions hrající wide receiver Tyler Lockett s pouhými 16.60 body. S tímto se dá zvítězit pouze tak, že se nikdo další na scénu nepřidá. Rozhodlo tak nakonec ne to, kdo má na soupisce více hvězd, ale kdo disponuje menším množstvím šmatláků… A v tomto ohledu to bylo na hráče s méně než 7 body jednoznačně 6-2 pro Avangers. Minions si tedy v důležitém divizním souboji bídně hrajících týmů připsali důležitý první W roku.

Herink’s Pardubice (0-3) vs. High Tatras GOATs (1-2)
final: 106.80 – 111.50
 Obhájce loňského titulu, kterého na začátku ročníku potkala tvrdá rána na solar v podobě zranění Daka Prescotta, urval zázračný win v nejdramatičtějším utkání tohoto kola, v němž o pouhých 4.70 bodů uštědřili Pardubicím jejich již patnáctý zápas v řadě! Útěchou pro Herink’s může být alespoň to, že se tentokrát vydali správnou cestou. V prvních dvou kolech dokázali skórovat jen 70.61 bodů na zápas, zatímco teď jich nasázeli téměř o 35 více. Může však právě tento zápas nakonec zachránit některý z týmů před hrozícím sestupem?

Jihlava Miners (3-0) vs. Dúbravka Hawks (0-3)
final: 105.18 – 100.22
 Druhým dramatem, těsnějším jen o něco méně než rozdíl pěti bodů, byl souboj mezi novými lídry East Division z Jihlavy a tápajícími Hawks z bratislavského předměstí. Miners na hráče s 15+ body vyhráli hned 5-2 a skvělý týmový výkon je tak i nadále drží mezi letošní ligovou smetánkou. Dúbravku už nezachránil ani v Monday Night Football úžasně hrající wide receiver CeeDee Lamb s 22.70 body. Running back Derrick Henry byl totiž se ziskem 25.30 bodů na straně Jihlavy zásadně proti.

Bazališek Ostrava (2-1) vs. Kamnati Turtles (3-0)
final: 112.10 – 120.86

 Jediný souboj kola, ve kterém se střetly dosud neporažené celky, sliboval krásné drama. A očekávání byla do zbytku naplněna! Jednalo se o jediné utkání tohoto hracího týdne, kde oba týmy skórovaly 110+ bodů. Přitom nebýt závěrečného náporu Denveru Broncos, kdy typicky nefotbalovým výsledkem 11-10 porazili San Francisco 49ers, tak by byly oba ostravské celky dosud neporaženy. Quarterback Russell Wilson, wide receiver Courtland Sutton, running back Javonte Williams a obrana Broncos však řekli “ne” a Turtles si tak hřejou krunýře na samém vrcholu West Division.

Zbrojovka z Brna (2-1) vs. Světice Ostriches (1-2)
final: 106.02 – 74.10

 Nejlepší wide receiver kola byl DeVonta Smith s 30.90 body. Největší debakl kola měl hodnotu 31.92 bodů. Co mají tyto dva údaje společné? Obojí mají na svém kontě 2020 Champions z Brna! Ano, byl to hlavně Smith, jehož s 37.22 body podpořila dvojice quarterback Derek Carr a wide receiver DK Metcalf, kdo stál za výhrou Zbrojovky v tomto Wild West derby. Západ tak zůstává jedinou divizí, kde mezi prvním a posledním celkem není rozdíl tří výher. Že by zase extrémně vyrovnaný boj až do posledního týdne?

2. LIGA
 Také druhá liga se začíná pořádně zahřívat. Na východě stále vede Nitra Hawks. Druhým zbývajícím týmem ligy s perfect recordem jsou Sešívání ze SNP, kteří se Nitry drží zuby nehty, ale ve skórovaných bodech na své slovenské soupeře týden co týden kousíček ztratí. Na západě pak došlo k vůbec první výměně na samém čele. Vlčkovce si v těsném zápasu o 6.36 bodů připsali první L sezóny, zatímco Stodůlky díky ještě těsnějšímu vítězství o 3.16 poskočily na špici daleko vyrovnanější z obou divizí.

Výsledky – week 3

Tabulka – week 3

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *