Sezóna 2022,  Archiv,  Novinky,  Regular Season,  Uncategorized

PRACTICE SQUAD A DALŠÍ ZMĚNY

 Den po zveřejnění naší základní sestavy jsou tady další střípky do skládačky s názvem “Seahawks 2022 roster”. Jak jsem psal včera, vždy ještě před season kickoffem dochází ke kosmetickým změnám, aby vše od počtů, pozic, termínů a přestupů až po dumpster diving ve waivers sedlo jako p*del na hrnec. Takže se pojďme podívat na první ze všech těchto pohybů, které nakonec skončí až těsně před kickoffem proti Broncos, do něhož už zbývá jen 11 dní.

 Prvním krokem včera k večeru bylo, že jsme zveřejnili prvních 12 hráčů, které jsme podepsali do practice squadu. V tomto okamžiku jsme tedy měli na listině náhradníků stále čtyři volná místa. Zde je tedy oznámený základ našeho letošního PRACTICE SQUADu: 

Wide receivers – Bo Melton, J.J. Arcega-Whiteside a Cade Johnson
Running back – Darwin Thompson
Tight end – Tyler Mabry
Offensive line – Greg Eiland a Liam Ryan
Linebackers – Vi Jones, Aaron Donkor a Tanner Muse
Cornerback – Quandre Mosely
Safety – Scott Nelson

 Prakticky ve stejnou dobu jako seznam dvanáctky borců mířících do practice squadu přišlo také oznámení, že jsme z waivers listiny vytáhli dvojici hráčů, kteří se neprobojovali do základní sestavy v týmech, v nichž strávili léto. Jsou jimi cornerback Isaiah Dunn z New Yorku Jets a defensive end Darryl Johnson z Caroliny Panthers. Oba rázem zamířili do našeho 53-man rosteru. Aby v něm udělali místo, přesunul náš coaching stuff dva hráče druhým směrem. Linebacker Joshua Onujiogu zamířil do waivers a cornerback John Reid do injury reserve, což znamená, že minimálně do prvních čtyř zápasů sezóny jej neuvidíme zasáhnout. 

 O pár hodin později došlo k dalším změnám. Do cornerback depth bylo podepsáno další, pro nás známé jméno. Den poté, co byl Justin Coleman (na fotce) propuštěn a nenašel si nové působiště, po něm Pete Carroll znova sáhl a podepsal ho do naší základní sestavy. Místo tomuto borci, který za nás hrál v letech 2017-2018, uvolnil pro většinu 12s nijak extra oblíbený defensive end L.J. Collier, který zamířil na injury reserve, takže stejně jako Johna Reida jej na hřišti uvidíme nejdříve až v pátém hracím týdnu. 

 Takovýchto příchodů, odchodů a přesunů z jedné části sestavy do druhé bude v následujícím týdnu a půl ještě mnoho. Každopádně už tyto early-moves vyřešili velkou spoustu děr, které náš již tak děravý roster měl a má. Co na tyto změny říkáte? Bude vám v září chybět Collier? Jste rádi, že je zasloužilý veterán Coleman zpět? Jak se naše sestava cornerů a linebackerů zdála chudá, teď už to zas tak moc neplatí, že? Myslíte si, že s naším aktuálním cap space ve výši $10.24M ještě vyvedeme něco, co se bude dát označit za předsezónní přestupovou bombu? Podělte se o své pocity v komentářích.

GO HAWKS!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *