Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2021,  Uncategorized,  Zápasy

STAŇ SE SOUČÁSTÍ SEAHAWKS VIDEA 

 Být oficiálním fanclubem s sebou přináší spoustu výhod. Jednou z nich je také šance figurovat na fotkách a videích samotné franchise Seahawks! Jo, čteš dobře… První takovou šanci dostaneš již na pražském srazu před promítáním utkání Seahawks@Colts. Doraž tedy dřív, než na samotný kickoff!!! V 18 hodin losujeme tombolu, kde je hlavní cenou podepsaný dres Thomase Rawlse. V 18:30 hodin se pak vrhnem na krátké hype video, které následně organizace Seattle Seahawks může v rámci Welcome Home 12’s Weeku během Blue Friday (17. září) použít na svých sociálních platformách! Tak pojď do toho!

 Pokud vlastníš ofišl 12 Flag (viz foto), tak ji ber rozhodně s sebou! Ochrana dýchacích cest (rouška/respirátor) je na videu nutností!

P.S. Otevřela se nám jen těžko uvěřitelná příležitost reprezentovat ČR a SR přímo na PNW, tak ji pojďme společně chytnout za pačesy!!!

P.S.2 Tato nabídka ze Seattlu je exemplární důsledek toho, být oficiálním fanclubem. Packers tedy mohou dále deklarovat nepravdy, ale dokud legislativně nezaloží organizaci, transparentní účet atd., nebudou ofišl fanclubem s nabídkami a šancemi, které nyní dostáváme my. SEA!!!

P.S.3 Nejedná se o photoshop. Miloš to fakt vyměnil a nad Pražským hradem aktuálně vlaje 12 Flag na naši počest! 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *