Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019

NOVĚ PODEPSANÝ PASS RUSHER

 Free agency deals jsou v plném proudu a naši Seahawks dále zalepují díru po Franku Clarkovi. Na jeden rok na severozápad přichází defensive end Ezekiel “Ziggy” Ansah (na fotce). Brzy třicetiletému Ziggymu, který zatím ve všech jeho dosavadních šesti sezónách v NFL nastupoval v dresu Lions, přinese tato smlouva $9M. V případě dobrých výsledků a následném započítání všech bonusů by to pak mohlo být až $13M.

 Ansah je urostlým borcem (197 cm, 125 kg) narozeným v africké Ghaně a byl draftován v roce 2013 už jako #5 overall, což už samo o sobě svědčí o mnohém. Do svého zatím jediného Pro Bowlu byl vybrán v sezóně 2015, kdy si kromě 4 forced fumbles a 2 fumble recoveries připsal fantastických 14.5 sacks. V onu sezónu si víc sacks připsali jen J.J.Watt a Khalil Mack. Dosud to však je jeho poslední sezóna, ve které odehrál všech 16 utkání, protože zranění se Ansahovi v posledních letech vůbec nevyhýbají. V roce 2017 byl Ansah s 12 sacky poměrně výrazným hráčem, avšak loni si díky zdravotním problémům s ramenem a kolenem zahrál pouze v sedmi zápasech, takže 11 tackles a 4 sacky za celou sezónu 2018 nejsou zrovna hvězdnými statistikami.

 Letošní one-year deal se Seahawks tak dává Ziggymu možnost ukázat, že do starého železa ještě nepatří. Myslíte si, že se mu to povede? Budou se od něj zranění držet dál? Může se tento veterán po odchodu Clarka stát sack leaderem Seattlu nebo má své nejlepší roky už za sebou?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *