Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Postseason,  Sezóna 2021,  Soutěže

QUARTERFINALS – CSSH FANTASY LEAGUE 2021

 Na začátku bylo dvacet týmů, následně osm a teď už ve hře o uvedení jejich jména na putovní pohár a zisk vlastnoručně podepsané kartičky Shauna Alexandera zbývá poslední čtveřice. Celkového vítěze poznáme na začátku ledna. Teď se však podívejme na to, kdo se skrz první kolo playoff probojoval mezi nejlepší čtyřku. Zároveň připomínám, že ceny v letošní CSSH Fantasy League jsou určeny pro dva nejlepší manažery, takže výhra v následujícím kole už znamená nejen dosažení účasti ve Fantasy Super Bowlu III, ale také zisk 50% cashbacku z členského poplatku pro příští sezónu. Tedy slovy Horsta Fuchse: ,,A to se vyplatí!”

Slavoj Jesenice (#1) vs. Prague 6ers (#8)
final: 138.10 – 75.46
 Demolice. Slovo, které v kostce vystihuje tento zápas. No Lamar – no problem, řekl si Slavoj, Jacksona umně nahradil jeho backupem Tylerem Huntleym a vyplatilo se. QB Huntley, Fantasy MVP WR Cooper Kupp a RB Jonathan Taylor nasbírali dokupy neuvěřitelných 93.60 bodů a sami o sobě by dokázali utkání ovládnout. Pokud tohle trio (kvarteto s Lamarem) dokáže obdobně zahrát také v příštích týdnech, je jen málo věcí, které by dokázaly odvrátit přidání tabulky s nápisem “2021 – Slavoj Jesenice” na náš putovní pohár pro vítěze. Pro porovnání – trojice nejlepších hráčů 6ers dosáhla na zisk 42.30 bodů. Rozhodně překvapivým je fakt, že vůbec poprvé se stalo, aby vítěz základní části, který se do playoff probojoval jako #1 seed, postoupil mezi nejlepší čtyřku. Naopak pro 6ers jejich zázračný postup mezi nejlepší osmičku končí hned v prvním kole formou debaklu o téměř 63 bodů a v příštím roce je pro ně rezervován Draft pick #13. Skvělá pohádka bez šťastného konce, Honzo.

Dúbravka Hawks (#2) vs. Prague Puntriots (#7)
final: 84.38 – 111.60
 Štěstí nejméně inkasujícího týmu letošního ročníku a zároveň 2019 Champions se rozplynulo ve čtvrtfinále, kde je výhrou o 27 bodů z třetí sezóny naší Fantasy League vyprovodili Puntriots a snad i díky zranění WR Julio Jonese pro Hawks jejich cesta vůbec poprvé v historii končí ještě před semifinále. Pražský tým si pro postup došel převážně zásluhou jednoho borce. WR Tyreek Hill s 32.80 body ovládl tento zápas a poté, co se k němu s 13+ body přidali další čtyři hráči, Puntriots v jejich premiérové sezóně směřují mezi nejlepší čtveřici. Na základě výsledku tohoto souboje tedy nyní lze s jistotou tvrdit, že třetí ročník CSSH Fantasy League pozná třetího odlišného vítěze. Tomáši, díky za Tvou (už klasicky kvalitní) účast a těším se na Tvé další představení v příštím roce. Začneš Draft pickem #16.

Hodkovičky Seahawks (#3) vs. High Tatras GOATs (#6)
final: 93.14 – 129.94
 Skoro 38 bodů rozhodlo o vítězství nejlepšího týmu loňské základní části nad letošními North Division Champions. GOATs se tak skutečně dostali do té pravé prosincové formy, o níž jsem mluvil před týdnem a zůstávají tedy jediným slovenským zástupcem mezi nejlepší čtveřicí, pro kterou letošní ročník stále pokračuje. Hlavním rozdílem zde nebyli nejlepší hráči, i když lídra WR Gabriela Davise s 25.50 body bychom skutečně našli na soupisce High Tatras, nýbrž šlo o to, nemít v týmu špatné hráče. Na borce s maximálně deseti body to bylo 6-2 ve prospěch Hodkoviček, což tedy v jejich prospěch rozhodně nehrálo a vysloužili si tak #15 pick v příštím zářijovém Draftu. Michale, díky za účast a těším se zase za rok. Naopak GOATs se po Dúbravce Hawks a Cibulce Seahorses stávají teprve třetím týmem v historii, který se již podruhé zúčastní semifinále a budou tak mít další šanci se konečně probojovat až do Fantasy Super Bowlu. Podaří se jim to tentokrát?

Cibulka Seahorses (#4) vs. Aussig Avangers (#5)
final: 67.82 – 66.46
 Tento zápas poměrně suverénně překonal hned několik rekordů. Nejméně bodů, které stačily v postseason game k výhře, bylo doteď 91.23 bodů. Ty ve čtvrtfinále 2019 skórovali High Tatras GOATs. Rekord překonán o 23.41 bodů! Nejméně bodů v jakémkoliv playoff zápase pak padlo v semifinále 2019 mezi GOATs a FlyEaglesFly, kde jsme se dočkali 167.74 bodů. Tedy i zde byl rekord přepsán, a to o celých 33.46 bodů! Cibulka v této neskutečné low-score bitvě vyhrála o pouhých 1.36 bodů, což je rovněž s přehledem nový all-time postseason close-game record. Seahorses tak stále živí naděje na zopakování své účasti ve Fantasy Super Bowlu II, což by se jim povedlo jako úplně prvním v historii. Zcela poprvé se rovněž dočkáme semifinále, ve kterém bude každou divizi reprezentovat jeden tým. Tolik poprvé a přitom to tak snadno mohlo být vše jinak. Až během Tuesday Night Football vše rozhodl WR Antonio Gibson, který se s 18.50 body stal nejlepším hráčem zápasu a Seahorses tak nasměřoval vstříc semifinále. Jirko, díky za účast, Draft pick #14 je Tvůj a těším se na další rok.

2021 SEMIFINALS:
Slavoj Jesenice (#1) vs. Cibulka Seahorses (#4)
High Tatras GOATs (#6) vs. Prague Puntriots (#7)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *