Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2021,  Soutěže

WEEK 7 – CSSH FANTASY LEAGUE 2021

 První polovina regular season třetího ročníku CSSH Fantasy league je minulostí. Tým s 6-1 recordem, tým s 1-6 recordem, divize s čtyřmi týmy nad .500 a rovněž čtyři týmy pod .500 v jiné divizi. Třetí ročník naší Fantasy League nabízí zajímavé storylines a tak se teda pochlub… Jak seš na tom ty? 

Wierzbica Stoners (3-4) vs. Dúbravka Hawks (5-2)
final: 81.64 – 86.10
 Popravdě… Tahle prohra mě dost naštvala. Champions 2019 z Dúbravky museli řešit prekérní situaci, když měl jejich QB#1 Kirk Cousins bye week a QB#2 Fitzmagic figuroval na injury reserve. Hawks zvolili nejlepší ze špatných možností, jako startera nasadili Andyho Daltona a doufali, že Justin Fields si při kickoffu zlomí nohu. Výsledkem je nejtěsnější prohra kola o 4.46 bodů, mé zařazení se zpět mezi týmy s losing recordem a pro obhájce titulu třetí výhra v řadě. 

Prague 6ers (4-3) vs. Hodkovičky Seahawks (5-2)
final: 82.14 – 96.00
 Hodkovičky se vůbec poprvé mohou pyšnit průběžným vedením North Division! V přímém souboji o tento post si rozdílem 14 bodů dokázali poradit se 6ers. Zajímavostí je, že hned 11/18 hráčů obou týmů nepřesáhlo zisk 6 bodů. To dalo prostor a dvojnásobnou váhu výkonům jednotlivců, z nichž nejvýraznější měrou se na výhře Seahawks podíleli WR Mike Evans a TE Mike Gesicki dohromady s 53.10 body. 51.74 bodů QB Toma Bradyho a WR Antonio Browna 6ers k W nepomohli.

Pražští Hawks (1-6) vs. Prague Puntriots (5-2)
final: 79.34 – 111.30
 Poměr 6-3 na hráče s 10+ body ve prospěch Puntriots, asi tak by se dal v kostce popsat tento zápas. S recordem 5-2 tedy Puntriots stále patří k nejlepším týmům ligy a příští týden je čeká veledůležité utkání proti Hodkovičkám. Vzhledem k tomu, že první vzájemný souboj sezony prohráli, bude tento zápas možná rozhodovat o North Division Champs a o postupu či nepostupu do playoff. Zato Hawks mají s nejhorším recordem ligy 1-6 úplně jiné starosti…

Prague Seahawks (2-5) vs. Aussig Avangers (4-3)
final: 113.70 – 109.16
 Druhý nejtěsnější zápas a také překvapení kola, to byl souboj mezi týmy, které před tímto kolem v lize figurovaly na celkově druhém a předposledním místě. Aussig však absolutně doplatil na nulovou running back depth, když neměli koho nasadit, a jak je známo, ve free agents se to aktivníma RBs zrovna nehemží. Na druhou stranu Seahawks slaví obrovský úspěch, když se po dlouhých pěti kolech konečně dostali ze sestupových příček.

Gánovce Neanders (2-5) vs. Slavoj Jesenice (6-1)
final: 75.84 – 146.18
 Debakl kola jde znova na vrub Slavoje, který je tak stále jediným ligovým týmem pouze s jednou prohrou na kontě. Tentokrát si o více než 70 bodů poradili s Neanders a dále tak vedou jak celou CSSH Fantasy League 2021, tak o dvě výhry také svou South Division a do postseason to tedy aktuálně mají nejblíž. Se 156 receiving yards a 2 TDs k tomu na hřišti zářil zejména WR Cooper Kupp – nejlepší muž kola a nově také průběžný Fantasy MVP.

Vrbica Alligators (3-4) vs. Oderberg Minions (3-4)
final: 70.04 – 111.32
 První vzájemný zápas ve weeku 1 se nesl v silně dramatickém duchu a rozhodlo jej pouze 11 bodů. Tentokrát však Mimoni nedovolili žádné drama a Aligátory ze hřiště vyprovodili víc než čtyřicetibodovým výpraskem. Oba týmy se tedy sešly na recordu 3-4, avšak jeho hodnota je pro oba odlišná. Zatímco Oderberg neztrácí kontakt s příčkami zajišťující playoff, Vrbica má na kontě jako první “žlutou kartu” za nenasazení své nejlepší možné sestavy, když dva spoty nechali prázdné. 

Herink’s Pardubice (2-5) vs. High Tatras GOATs (5-2)
final: 77.78 – 114.64
 GOATs, nejlepší tým loňské základní části, se letos poprvé dostává do vedení East Division. Na druhé straně již pátá prohra v řadě odsunula Pardubice až na aktuálně první nesestupovou příčku a na svého nejbližšího soupeře na Východě již ztrácí dvě utkání. Čtyři hráči s více než 15 body na straně High Tatras, ani jeden takovýto hráč mezi Herink’s. Pro někoho jedna noha v playoff, pro jiné jedna noha v druhé lize. Víc asi netřeba dodávat…

Jihlava Miners (4-3) vs. Bazališek Ostrava (4-3)
final: 116.46 – 97.64
 Necelých dvacet bodů rozhodlo o sladké pomstě za prohru z weeku 2. Jihlava se tak vůbec poprvé může pyšnit winning recordem. Naopak druhá prohra v řadě znamená pro Ostravu varovně vztyčený prst. Výhra Miners rovněž znamená, že East Division se jako jediná aktuálně může pyšnit čtyřmi týmy s winning recordem, což ji dělá nejsilnější divizí probíhajícího ročníku. Zápasu dominovalo duo RB Alvin Kamara a QB Aaron Rodgers s 58.56 body!

Zbrojovka z Brna (4-3) vs. Světice Ostriches (2-5)
final: 95.46 – 35.50
 Nejnižší bodový zisk v jednotlivém zápase za tříletou historii naší ligy, poměrně suverénně také nejméně bodů v dosavadním průběhu ročníku a jako nepříjemný bonus nově rovněž figurace na sestupových příčkách – to jsou v kostce Ostriches takto uprostřed sezóny. Naopak 2020 Champions Zbrojovka za výhrou a udržení si průběžného vedení ve West Division vedl druhý nejlepší hráč kola WR Ja’Marr Chase s 34.10 body. Málem by to dokázal vyhrát celé sám…

Cibulka Seahorses (3-4) vs. Kamnati Turtles (3-4)
final: 100.88 – 53.52
 Více než 47 bodů tentokrát dělilo týmy, které se mezi sebou přetahují někde uprostřed aktuálně nejslabší West Division. Seahorses tak Korytňačkám oplatili prohru ze zápasu weeku 1, který tehdy dopadl přibližně stejným bodovým rozdílem. Na hráče s 6+ body propastný rozdíl 8-2 a přitom na hráče s 18+ body 0-1. Někdy je holt lepší týmový výkon, než jeden či dva lídři táhnoucí celý tým kupředu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *