Archiv,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2021,  Soutěže,  Tipovačka

WEEK 7 – CSSH TIPOVAČKA 2021

 Takových 40% bojů o vlastnoručně podepsaný dres Byrona Maxwella a štítek se jménem jednoho z vás na putovním poháru je za námi a my si tak trošku hrajeme na cyklistiku, neboť před polovinou etapy Tour de France je také zcela běžné, že se od pelotonu odtrhne malá skupinka závodníků, která doufá, že jí vydrží síly až do konce a že si to právě oni rozdají v souboji o vítězství. Za šestičlennou skupinkou, jejíž pořadí se od minulého týdne nijak nezměnilo, se utvořila již pětibodová mezera. Mimořádnost takovéhoto odstupu pak vynikne zvlášť při pohledu do historie. Více než desetibodový rozestup mezi prvním a sedmým místem jsme totiž zaznamenali pouze po weeku 10 v roce 2019.

 Poměrně vyrovnaný počet tipů na (25) a proti (18) Seahawks přinesl poměrně širokou paletu zisků mezi jedním a osmi body. Na osmičku dosáhl pouze Tomáš Vohralík. Tomu je však teto zisk docela “k ničemu”, neboť je to jeho průměrný zisk 1.5 bodů z předchozích šesti kol, který jej navzdory jeho nynější trefě za osm bodů drží u samého dna tabulky. Pět týdnů v TOP3 a tři týdny po sobě v průběžném vedení se drží Michal Veselský, a to navzdory faktu, že sedm jeho nejbližších pronásledovatelů z jeho náskoku tentokrát 1-2 body ukrojilo. Pavel Drexler a Martin Sabo stále drží stříbrnou a bronzovou příčku a trojice Miroslav Antal, Ervín Trs a moje maličkost uzavírá šestičlennou skupinku uprchlíků. 

 Závěrem připomínám, že dle pravidla j) je pro kvalifikování se do soutěže nutné být nejpozději do konce října členem oficiálního fanclubu Czech & Slovak Sea Hawkers. Již příští týden tak možná přijdeme o 16 tipujících z té šedé části tabulky. Zajímavé je, nejlepší z nich by se v případě vlastního zájmu zařadil poměrně vysoko – na průběžnou šestou příčku.

 Jak se daří Tobě? Seš mezi uprchlíky, členem pelotonu nebo Tě už ani deset bull’s eyes do konce sezóny nespasí? Dej vědět, jak seš na ten podepsaný dres Byrona Maxwella nahecovaný!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *