Novinky,  Archiv,  Preseason,  Sezóna 2019

HRÁČI S NOVĚ PRODLOUŽENOU SMLOUVOU

 Ještě než se v pondělí dozvíme, jak že to dopadlo s Russellovou smlouvou a rovněž než si představíme hráče, jenž jsme do Seahawks přivedli během free agency období, koukneme se na ty členy Seahawks, které už dobře známe, a s nimiž jsme během března prodloužili smlouvu. Jsou to tihle čtyři hošani…

K. J. Wright
(na fotce) Outside linebacker, kterého známe ještě jako člena LOB. Když jsme si jej v roce 2011 vybrali jako pick #99 ve čtvrtém kole draftu, z amerického fotbalu jsem znal jen pojem touchdown, který pro mě měl domnělou hodnotu rovnající se třem až osmi bodům. Od té doby K.J. nasbíral těžko uvěřitelných 723 tackles. Každopádně Seahawks si jeho osmileté služby váží natolik, že jej podepsali ještě na další dva roky. Hodnota kontraktu je 14 milionů dolarů, přičemž $6.5M z nich je garantovaných.

D. J. Fluker
Jako pick #11 si jej v draftu 2013 vybrali San Diego Chargers. Nový dvouletý kontrakt, který byl s tímto guardem uzavřen, má sice hodnotu $6M, ale garantovaný je z nich jen 1 milion. To Flukera staví do pozice, že by se měl jó snažit. Věřím, že nejsem jediný, kdo si po prvním roce v dresu Hawks DýdžeJe oblíbil.

Mychal Kendricks
Tento osmadvacetiletý linebacker si za svůj první rok se Seahawks vydělal “pouhých” 325 tisíc dolarů. V něm však odehrál pouhé čtyři zápasy. Jeho nová jednoletá smlouva je vypsaná na $4.5M, přičemž už jen tím, že dorazí na training camp a následně bude v první týden regular season na active rosteru, si vydělá půl milionu, což je oproti loňsku příslib finančního přilepšení si.

Neiko Thorpe
Kapitán special teamu Seahawks loňského roku, který si novou jednoletou smlouvou zajistil již svůj čtvrtý rok v Seattlu. Hodnota nového kontraktu je $1M, přičemž pouze 100 tisíc z tohoto balíku jsou pro tohoto cornerbacka garantované peníze. Vzhledem k tomu, že loni si přišel na $1.85M, pohorší si.

 Z podpisu kterého z těchto re-signed kontraktů máte největší radost vy? Je některý z těchto borců vaším oblíbeným členem týmu? A taky už se nemůžete dočkat září?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *