Archiv,  Novinky,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2022 – TABULKA PO WEEKU 8

 Osmý hrací týden se povětšinou nesl ve znamení bohatých bodových zisků, za což může kombinace několika faktorů. Z 51 na krásných 56 se zvýšil celkový počet tipů, což je nejvíce za posledních pět týdnů. Celkem 76.8% tipujících odhadovalo výhru našich Seahawks. Rovněž jsme se konečně dočkali týdne, který neovlivnila neúčast nebo diskvalifikace. Všichni z průběžné TOP 50 minulého kola odeslali svůj tip a zároveň se nenašel nikdo, kdo by tipoval pozdě, svůj tip upravil nebo se jeho tip navzájem vylučoval. Gratulace všem! Jsme skoro v polovině ročníku a vypadá to, že všichni už pochopili, že nejsnazší cesta k putovnímu poháru, podepsanému dresu Steva Largenta nebo podepsanému míči Stephena Hauschky vede skrz nestřílení se do vlastních nohou.

 A jak to tedy vypadá v průběžné tabulce? Vedoucí Robert Henzl trhá další rekordy. Next Gen Stats říkají, že jeho 8 W v řadě je novým all-time recordem. Kdo však četl report z minulého týdne, není tímto faktem překvapen. Na druhé místo v all-time tabulkách se Rob dostal také v bodovém náskoku před nejbližším pronásledovatelem. Jeho šestibodové vedení dokázal o bod překonat pouze David Štochl, když během weeků 14 a 15 v roce 2019 vedl hned o 7 bodů. Historie však ví, jak poslední čtyři týdny oné sezóny dopadly… Stříbra se druhým týdnem po sobě drží David Drexler. Ten čerstvě nabyl dvoubodový náskok na třetího v pořadí a stále se na druhém místě drží také s šesti správně trefenými vítězi zápasu. Nejlepší tipy kola byly tentokrát oceněny devíti body a byly hned čtyři. Mezi nimi byl také Róbert Kopček, který se tak po dvoutýdenní pauze dostává zpět na bednu a bere aktuálně bronz. David Szotkowski na bramborové příčce už se zdá být stálicí. Ale nebojte, nedám vám nic zadarmo. Přece jen obhajuju titul z let 2019 a 2021, což nelze brát na lehkou váhu. Že je na čele tabulky přeRobertováno a přeDavidováno, jsme si v průběhu letošního ročníku již mohli zvyknout. Novinkou však je, že tam začíná být také přeDrexlerováno! Na páté místo, což je poslední pozice, za kterou se na konci ročníku budou ještě rozdávat body, se svým dobrým tipem čerstvě vyšvihl Pavel Drexler, jenž obhajuje loňskou osmou příčku.

 Jak se závěr první poloviny čtvrtého ročníku CSSH Tipovačky daří vám? Posunuli jste se tabulkou vzhůru nebo vás důvěra v 5-1 Giants dostala do kolen? Dejte vědět v komentářích a pochlubte se, jaké naděje na zisk jedné z pěti letošních cen aktuálně máte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *