Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019

BYE BYE FRANK

 Nejlepší DE ve službách Seahawks posledního ročníku Frank Clark (na fotce) míří do Kansas City Chiefs! Poslední velký otazník, který musel být v Seattlu ještě před draftem je vyřešen. Frank nedostal novou, dlouhodobou, a jistě i dost tučnou smlouvu v Seattlu a výsledkem tak je velmi zajímavý trade. Za Clarka k nám z Chiefs putuje první kolo letošního draftu (#29 overall), druhé kolo draftu příštího a došlo také k záměně picků mezi námi a KC v třetím kole draftu letošního. 

 To se na první pohled nemusí zdát jako výhodný trade pro Hawks, ovšem opak může být pravdou. Picky #21 a #29 nám mohou sloužit jako prostředek k zalepení díry na pozici edge po Clarkovi mladým, velmi dobrým a oproti Frankovi i levným hráčem. Dále ale taky jako možnost získání dobrého wide receivera, jelikož, přiznejme si, Baldwin (i díky zraněním) a Lockett nejsou zrovna nejvýbušnější duo wide receiverů v NFL. V neposlední řadě máme také možnost nahradit safetyho Earla Thomase, jehož odchod do Baltimoru je pro nás taktéž citelnou ztrátou. 

Jak se na tento trade díváte vy? Rozhodlo se vedení Seahawks dobře? A hlavně…co budou dělat Hawks se dvěma picky v prvním kole nastávajícího draftu, který začne už za 50 hodin?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *