Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Uncategorized

CHARITATIVNÍ TOMBOLA AKA #12s4Good

 Čas letí neskutečně rychle. Je před námi sedmý rok formování komunity československých 12s, které započalo založením této facebookové stránky. Čeká nás také čtvrtá společná sezóna pod nikoliv režií, ale spíš záštitou mé maličkosti. Začínáme také druhý rok jako jediný oficiální NFL fanclub u nás, což jde ruku v ruce s faktem, že už poosmé budeme moct v rámci série charitativních projektů #12s4Good pomoct dobré věci. To vše se děje a je možné jen a pouze díky vám, fanouškům toho nejlepšího týmu na světě – SEA!!! HAWKS!!! 

 Ne všem na světě však ubíhá čas stejným tempem… Představte si, že jste plně odkázáni na pomoc druhých a sami si neobstaráte ani ty nejzákladnější životní potřeby. Zní to dostatečně na nic? Tak a teď si do toho ještě představte, že jelikož váš starý invalidní vozík už neposkytoval oporu, kterou vaše tělo nutně potřebovalo, pojišťovna vám schválila nový, lepší, vytuněnější a vašim potřebám plně vyhovující elektrický vozík, jako měl ten týpek v Nedotknutelných. Máte pocit, že je to cool? Opak je pravdou. Tento vozík je totiž o něco větší než ten starý, a tak se s ním nevlezete do vašeho stávajícího auta, což vás prakticky odstřihne od světa, neboť neexistuje způsob, jak se dostat od domova dále, než kam bys kamenem dohodil. To je teprve představa na hov*o, co? Něco jako když získáš první down, ale k field goal range to máš ještě pořád 50 yardů a směje se na Tebe Aaron Donald. Jeden problém se vyřeší a další hned vyvstane… Tak přesně tohle je každodenní chléb pro Kubu Vybírala. Kuba je veselý sedmatřicetiletý borec z Mělníka, velký fanoušek soccerové Slavie Praha a jeho největším problémem je, že nutně potřebuje nové auto, do kterého by se i se svým novým vozíkem vešel. Tato možnost by mu nejen že umožnila nutné pochůzky jako návštěvy lékařů či úřadů, ale stal by se díky němu také svobodným člověkem v tom slova smyslu, že by se opět mohl dostat na výlety, za kulturou nebo na jeho oblíbenou Slavii do Edenu. A tak právě Kuba bude adresátem letošní pomoci, kterou společně dáme dohromady v rámci našeho největšího charitativního projektu roku. Když už jsme ten fanclub a je v našich silách někomu pomoct, měli bychom to udělat…

 Více se můžete o Kubovi dozvědět v televizní reportáži ZDE nebo na webu veřejné sbírky ZDE.

 Ptáte se: ,,Co za to?” Tak na to mám jasnou odpověď: ,,Zadarmo to nebude!” Náš každoročně největší dobročinný projekt vrcholí charitativní tombolou, jejíž vítěze budeme losovat 2. října přímo na našem brněnském srazu (více info ZDE). Každý jeden z vás může Kubovi pomoci tím, že si zakoupí slosovatelné lístky a já slibuju, že ceny, o které se letos hraje, stojí víc než za to.

O CO V LETOŠNÍ TOMBOLE HRAJEME?

 1. Vstupenka na NFL utkání Seattle Seahawks vs Tampa Bay Buccaneers na stadionu Allianz Arena v Mnichově + vlajka Czech & Slovak Sea Hawkers (90×60 cm)
 2. Throwback dres Shaun Alexander s jeho vlastnoručním podpisem a certifikátem pravosti (modrý, šitý, XL-XXL)
 3. Modrá minipřilba Jon Ryan s jeho vlastnoručním podpisem a certifikátem pravosti 
 4. Vlajka “All for the 12s” (150×100 cm)
 5. Sklenice Seahawks (sada 2 ks, 470 ml, čiré sklo)
 6. Kšiltovka modrá “2020 NFC West Champions”
 7. Zimní béžová čepice Seahawks
 8. Zelené tričko “We are 12s CZ/SK” (L nebo XL)
 9. Motýlek modrý Seahawks
 10. Klíčenka “The 12th Fan”
 11. Minipraporek Seahawks
 12. Modré a zelené kdoví co (možná sliz z pouti za dvacku, možná kaviár za mega, nevím :D)

 Vstupenka přímo na zápas Seahawks, podepsaný dres, podepsaná minipřilba, vlajky a mnoho dalšího? Tak to tady ještě nebylo a kdo ví, kdy bude znova… Takovou šanci by sis rozhodně neměl nechat ujít! Navíc, když tím můžeš pomoct člověku, který si zaslouží šanci na lepší život… Tak tedy udělej dobrý skutek, pomoz Kubovi, vylepši si karmu a zvyš své šance na výhru tím, že si zakoupíš hromadu slosovatelných lístků do této charitativní tomboly!


Chceš získat až tři slosovatelné lístky zdarma? Po jednom lístku nabízím za splnění každého z následujících jednotlivých bodů:
1) Buď stávajícím členem fanclubu na rok 2022.
2) Buď stávajícím členem fanclubu a nejpozději do 30. srpna uhraď své členství ve fanclubu také pro rok 2023.
3) Buď stávajícím členem fanclubu a 2. října nejpozději do 17:30 hodin se v Seahawks nebo Sea Hawkers gearu osobně dostav na náš sraz v Brně.

První cena – Vstupenka na NFL utkání Seattle Seahawks vs Tampa Bay Buccaneers na stadionu Allianz Arena v Mnichově + vlajka Czech & Slovak Sea Hawkers (90×60 cm)
Druhá cena – Throwback dres Shaun Alexander s jeho vlastnoručním podpisem a certifikátem pravosti (modrý, šitý, XL-XXL)
Třetí cena – Modrá minipřilba Jon Ryan s jeho vlastnoručním podpisem a certifikátem pravosti 
Čtvrtá cena – Vlajka “All for the 12s” (150×100 cm)
Pátá cena – Sklenice Seahawks (sada 2 ks, 470 ml, čiré sklo)
Šestá cena – Kšiltovka modrá “2020 NFC West Champions”
Sedmá cena – Zimní béžová čepice Seahawks
Osmá cena – Zelené tričko “We are 12s CZ/SK” (L nebo XL)
Devátá cena – Motýlek modrý Seahawks
Desátá cena – Klíčenka “The 12th Fan”
Jedenáctá cena – Minipraporek Seahawks
Dvanáctá cena – Modré a zelené kdoví co (možná sliz z pouti za dvacku, možná kaviár za mega, nevím :D)

 Ceny slosovatelných lístků pro osoby bez aktivního členství ve fanclubu jsou dvakrát vyšší, než ceny uvedené. Členství se vyplatí!

V případě, že se výherce první ceny do Mnichova nevydá, jeho kompletní výhra se přenáší na vítěze druhé ceny. V případě, že se výherce druhé ceny do Mnichova nevydá, výhra se přenáší na vítěze třetí ceny, atd, atd…

 Na základě loňského rozhodnutí členů fanclubu bude celkem 75% veškerého výdělku z tomboly následně věnováno Kubovi a 25% výdělku z tohoto projektu poputuje do rozpočtu Czech & Slovak Sea Hawkers na další činnost fanclubu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *