Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2020,  Soutěže,  Tipovačka,  Uncategorized

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Tak je to pomalu ale jistě tady, dámy a pánové! Nová sezóna National Football League, s pořadovým číslem shodným se známým počtem dalmatinů, je už za rohem. Časomíra odpočítávající dobu zbývající do ligového kickoffu mezi Kansas City Chiefs a Houstonem Texans už neukazuje ani dva týdny a tak je tady nejvyšší čas abychom si napsali něco málo k tomu, co nás vlastně čeká během naší druhé společné sezóny budování této fotbalové stránky a československého fanclubu Seahawks. Slibuju, že když budete číst až do konce, dozvíte se spousta informací, ze kterých budete mít vyloženě radost.

 Nejprve musím napsat, že jste boží! Celkem ČTRNÁCT z vás, fans nejlepšího sportu na světě, našich Seahawks a sportovní žurnalistiky, vyslyšelo mé prosby a přispělo na fungování našeho fanclubu. Vybrala se díky vám vskutku parádní částka, která se zastavila až na hodnotě 5 634 korun, což je asi 215 euro. Každému jednomu z vás od srdce děkuju. Pravda je taková, že jste tím ze 100% zaplatili náklady na všechny ceny pro vítěze letošního ročníku Tipovačky a Fantasy League a ještě část zbyde na další sezónu. Rovněž jen díky vám čtrnácti bude zhruba 400-500 čtenářů, ke kterým si každý můj článek průměrně najde cestu, po celý příští rok dobře zásobeno nejnovějšími informacemi o Seahawks a NFL. Ještě jednou vám všem posílám obrovské díky i za ty lajdáky, kteří nepřispěli. 

 Když jsem psal o těch soutěžích, tak mám dvě zprávy. Ta špatná zpráva je, že druhý ročník Seahawks CZ/SK Fantasy League, ve kterém hrajeme o vlajku ze zápasu Seahawks vs Raiders z londýnského Wembley, už nestihneš. Samozřejmě pokud teda nejsi jedním z dvacítky těch, kteří už mají červnový Fantasy Draft za sebou. Dobrou zprávou naopak je, že velmi oblíbená Tipovačka, které se může se solidní šancí na výhru zúčastnit každý z vás, teprve začne. Prozatím prozradím jen tolik, že i když jsme loni hráli o skvělá fotbalová trička, letos jsou ceny pro nejlepší tipéry ještě alespoň o level výš. Budeš čumět jako puk! O co přesně hrajeme a jaká jsou pravidla soutěže se dozvíte už ve středu 8. září.

 O dva dny dříve, tedy v pondělí 6. září bude zveřejněna ještě jedna novina. Co novina, parádní zpráva to je. Jedná se o ono překvápko, které jsem už párkrát zmiňoval, že pro vás mám. Během offseason nelením a pracuji na velmi důležitých věcech. Jejich společným jmenovatelem jsou plány, jak z nás všech, českých a slovenských fanoušků Seattlu Seahawks, udělat regulérní fanclub. Ano, čtete dobře. Již od února jsem v kontaktu s Alenou. Právě ta má v oficiálních kruzích Seahawks na starost lidi jako mě. Projít celou tu cestu a stát se oficiální pobočkou celosvětové sítě 12s je sice úkol NÁROČNÝ, ale přesto zcela REÁLNÝ. Důkazem obou zvýrazněných slov budiž to, že kdyby se nám to povedlo, byli bychom po Velké Británii, Francii a Německu teprve čtvrtý oficiální fanclub Seahawks v celé Evropě. Po přičtení Kanady a Mexika pak teprve šestý na celém světě mimo USA (viz fotka). Tomu říkám výzva! Abychom to však dokázali, musíte do toho jít se mnou. Takže se tedy těšte, že už za týden zveřejním něco, co je jednoduše nezbytnou součástí na naší cestě za založením prvního oficiálního fanclubu Seattlu Seahawks ve střední a východní Evropě. 

 Stay tuned. Ty nejlepší roky ještě teprve přijdou!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *