Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Fantasy League,  Novinky,  Regular Season,  Review,  Sezóna 2022,  Soutěže

CSSH FANTASY LEAGUE 2022 – TABULKA PO WEEKU 2

 Stále je ještě moc brzy na nějaké závěry o tom, jak se kterému týmu daří, ale první dva týdny již naznačily určité směry, kterými by se letošní účastníci mohli ubírat. Pro někoho je tento směr stoupající, pro někoho klesající, ale jisté je, že cesta k cíli bude pro všechny ještě velmi zajímavá. Stejně tak mi přišlo zajímavé uvědomění si, že hned 14 z nás už má i nějaké to logo a že se tedy se svými imaginárními fantasy týmy identifikujeme už i vizuálně právě skrze logo. Dáme celých 20? Přišlo mi to zajímavé, tak jsem se o to chtěl podělit. Teď už se pojďme vrhnout na ty skutečně podstatné věci…

Wierzbica Stoners (1-1) vs. Kamnati Turtles (2-0)
final: 64.10 – 77.46
 V případě, že váš soupeř má druhý nejhorší výkon ze všech dvaceti týmů, tak i pátý nejnižší bodový zisk kola může nakonec vést k vítězství. Low-score W si tedy na svém krunýři odnášejí Turtles, ale výkon to byl oboustranně bídný. Na hráče S 12+ body slabý a nic neříkající poměr 2-2. Rozhodl počet hráčů, kteří vážně neměli svůj den. Zatímco Wierzbica měla ve svých řadách hned tři hráče s méně než pěti body, Kamnati pouze jednoho takového. 

Ostrava Seahawks (2-0) vs. Hodkovičky Hawks (1-1)
final: 153.52 – 133.98
 Za teprve druhým letošním překonáním magické hranice 150 bodů stojí dosud neporažená Ostrava. Tu tentokrát vedla dvojice, která se mezi výkony všech hráčů tohoto týdne umístila na celkovém druhém a třetím místě. Quarterback Lamar Jackson a wide receiver Tyreek Hill napálili dobře hrajícím Hodkovičkám hned 84.62 fantasy points a Seahawks tak dokázali porazit Hawks skoro o 30 bodů. Nic na tom ve prospěch Hodkoviček nezměnil ani wide receiver Jaylen Waddle a jeho 40.10 fantasy points.

Pardubice 95ers (0-2) vs. Prague 6ers (1-1)
final: 108.88 – 142.72
 North Division matchup, který bychom mohli nazvat “-ers Bowl”, se přeléval ze strany na stranu, ale nakonec vyšel lépe týmu z Prahy. Druhý nejvyšší bodový zisk tohoto kola zapříčinil poměr hráčů 3-1 s 25+ body ve prospěch 6ers. Quarterback Jalen Hurts, defense Buccaneers a tight end Mark Andrews dali dohromady 84.72 bodů a sami o sobě by v tomto týdnu porazili hned 5 mužstev. 95ers jsou tak sice jediným týmem v North Division, který se ještě nemohl radovat z vítězství, ale jejich šestý nejvyšší počet skórovaných bodů je aktuálně drží daleko od sestupových příček.

Prague Puntriots (2-0) vs. Slavoj Jesenice (1-1)
final: 134.18 – 96.78
 Ještě během nedělního večera vedly Jesenice téměř o 25 bodů, ale tou dobou se pražský výběr teprve nadechoval k ostrému startu. Nejlepší dvojice Slavoje wide receiver Amon-Ra St. Brown a quarterback Kyler Murray sice dala hned 65.28 bodů, což je o více než deset a půl bodů víc než top duo Puntriots – dvojice wide receivers Cooper Kupp a Curtis Samuel, avšak rozhodl zbytek týmů. Poměr 1-4 na hráče s méně než 5 body a naopak 6-2 na hráče s 10+ body, vysvětluje hlavní zápletku tohoto matchupu. 

Oderberg Minions (0-2) vs. Gánovce Neanders (1-1)
final: 98.00 – 99.86
 Nejtěsnější zápas tohoto kola rozhodl rozdíl necelých dvou bodů. Jazýček vah dokázal nejvýrazněji vychýlit quarterback Tua Tagavailoa, který ziskem 38.86 bodů stál téměř za dvěma pětinami celkového zisku Neanders. Neuvěřitelná individuální one man show, díky níž se zrodilo i tohle těsné vítězství, které v prosincové South Division může mít velkou váhu v konečných počtech. Minions naopak v brzké podobě tabulky, která má do té konečné daleko, aktuálně sedí na první sestupové příčce.

Aussig Avangers (0-2) vs. Vrbica Alligators (2-0)
final: 109.88 – 114.40
 Fantasy Player of the Week se stal wide receiver Stefon Diggs s 44.80 body a jeho jméno je také odpovědí na otázku: “Jaký byl hlavní příběh utkání mezi Avangers a Alligators?” Nebýt Diggse a jeho magického propojení s Joshem Allenem v podobě 148 receiving yards a 3 TDs, Vrbica by jen těžko urvala record 2-0 a zůstala jediným dosud neporaženým celkem v South Division. Naopak Avangers nepomohlo ani mezitýdenní zlepšení o 15 bodů a stále tak musí lepší zítřky jen vyhlížet.

Dúbravka Hawks (0-2) vs. Bazališek Ostrava (2-0)
final: 98.90 – 117.46
 Také druhý ostravský tým prochází nástrahami letošní CSSH Fantasy League zatím neporažen a může se tak chlubit dokonalým recordem. Bazališek si vyšlápl na zatím tápající FSB I Champions a hlavně díky nejlepšímu running backovi kola Nicku Chubbovi a jeho 32.30 bodům z toho byl W. Dúbravka v jednu chvíli prohrávala již o více než 40 bodů, avšak ke kvalitnímu výkonu running backa Mikea Williamse se již nikdo výrazněji nepřidal a snížit ztrátu pod 15 až 20 bodů se jim již stihnout nepodařilo.

Jihlava Miners (2-0) vs. Herink’s Pardubice (0-2)
final: 95.86 – 58.14
 Pro Pardubice se jedná o čtrnáctou po sobě jdoucí prohru a zatím to vypadá, že stejně jako tomu bylo loni, tak i letos si užívají svou pozici na samém chvostu tabulky… Tentokrát nejhorším výkonem týdne o více než 37 bodů podlehli Jihlavě. Miners mohou poděkovat především quarterbacku Justinu Herbertovi a wide receiveru Christianu Kirkovi, kteří skórovali 49.26 bodů. Nebýt těchto dvou hráčů, sedm mužů se ziskem pod 10 bodů na soupisce obou mužstev by napovídalo daleko většímu dramatu.

High Tatras GOATs (0-2) vs. Světice Ostriches (1-1)
final: 75.40 – 105.36
 Stejně jako v Cowboys, tak i v GOATs byl Dak Prescott nahrazen Cooperem Rushem. Na rozdíl od Dallasu to však v Tatrách k první kýžené výhře sezóny nevedlo. Za prohru GOATs však nemůže jen Rush, který měl jen o 3.06 bodů méně, než quarterback Ostriches Aaron Rodgers. Na hráče s méně než deseti body to bylo 5-2 a bez komplexního týmovému výkonu je to ve Fantasy vždy dlouhý týden… Světice nebyly vedeny žádnými superstars, ale stačilo to. Nejvýrazněji se na výhře podíleli wide receiver Jakobi Meyers a running back Austin Ekeler s 36.90 body.

Cibulka Seahorses (1-1) vs. Zbrojovka z Brna (1-1)
final: 70.54 – 105.18
 Zbrojovka smazala téměř třicetibodovou ztrátu a proti účastníkovi posledních dvou Fantasy Super Bowlů si tak připsala velmi cenný skalp. Stejně jako loni to totiž ve West Division vypadá na pořádný divoký západ. Jedná se o jedinou divizi, ve které již po druhém hracím týdnu nenajdeme ani jeden tým bez znalosti pocitu vítězství. Zápas rozhodl hlavně running back Aaron Jones, jehož 32 bodů bylo pro výhru Brna nepostradatelných.

2. liga

Nitra Hawks a Vlčkovce Wolfs jsou stále ve vedení svých divizí. Nejlepší výkon týdne však s 217.02 body suverénně připsaly Stodůlky Nurses. Na opačné straně barikády se zatím nachází Tejnka Yorkies, kteří nejenže mají record 0-2, ale jejich 182.30 skórovaných bodů je nejméně napříč celou druhou ligou…

Výsledky – week 2

Tabulka – week 2

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *