Archiv,  Regular Season,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2022 – TABULKA PO WEEKU 2

 Zatímco hned 24 z nás se musí spokojit s dvěma špatně odhadnutými vítězi zápasů, tak už jen čtyři z celkových sedmašedesáti tipujících se mohou pochlubit dokonalým recordem 2-0. Jedná se o jasný důkaz nejen toho, že CSSH Tipovačka je extrémně těžká soutěž, ale také že pokud se rozhodne někdo přidat třeba až od weeku 3 nebo 4, ani náhodou tím není ztracena jeho šance se v tabulce probojovat třeba až na samý vrchol. Tak se tedy pojďme poohlédnout za druhým týdnem naší mírně hazardní, ale veleoblíbené soutěže… 

 Jen dvěma lidem se za uplynulé tři roky povedlo dosáhnout na zisk 17 bodů už po dvou týdnech. Tento rekord byl letos smeten našim dosavadním lídrem Jirkou Vaňkem, jehož 19 bodů po weeku 2 se zapíše do historie. A tím Jirka nekončí. Rovněž se stal dosud jediným hráčem, který osamocen na čele tabulky v obou dvou úvodních hracích týdnech vedl celou soutěž. Také je jediným, kdo se už po weeku 2 může chlubit alespoň dvoubodovým náskokem. No, slušný začátek. Uvidíme, zda se tento rok Tipovačka vyvine v one man show nebo jestli první vyhrání z kapsy vyhání.

 Stejně tak vůbec poprvé se stalo, že v obou dvou úvodních týdnech jsme se dočkali bull’s eye tipu! Ano, i tentokrát se rozdalo bájných 10 bodů za téměř dokonalý tip. Na celkově osmadvacátý desetibodový zisk v historii tentokrát dosáhl Tomáš Sklárš, kterého tak tento odhad katapultoval na průběžně třetí pozici.

 Slovenskou dominanci na stupních vítězů podtrhuje dosud stříbrný Róbert Kopček, který jako jediný z průběžné TOP 5ky, jež bude na konci roku oceněna ziskem některé z cen, už dobře zná ten pocit, jaké je skončit mezi nejlepší desítkou tipujících. Obhajuje totiž loňské deváté místo.

 Jaký máte zatím pocit ze své průběžné pozice? Dočkáme se také ve třetím kole tipu za 10 bodů? Je pro vás hranicí úspěchu a neúspěchu místo v TOP 5 nebo máte střídmější cíle? Dejte vědět, jak se tento start do čtvrtého ročníku boje o putovní pohár a podepsaný dres Steva Largenta líbí vám osobně…

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *