Archiv,  Novinky,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2022 – TABULKA PO WEEKU 4

 Čtvrtý týden je za námi, avšak stále neznáme jiného průběžného lídra než Jirku Vaňka. Jeho komfortní náskok se však více méně rozplynul a první pozici už drží jen díky lepším tiebreakers. Na záda mu neustále dýchá Robo Kopček, který je na druhém místě už třetím týdnem a jenž se rovněž stal prvním člověkem, s kterým jsem kdy pil Alpu. Nevermind… 😀 Na třetí místo se vyhoupl věčně nahoře se pohybující Robert Henzl. Ten má za sebou bronz, deváté a jedenácté místo. Věčně úspěšný tipér, který na ten největší úspěch stále ještě čeká. Letos je však už jediným, kdo má perfect record 4-0. Že by předzvěst toho, že tento rok patří jemu? Nejlepší pětku doplňuje dvojice se zcela odlišným historickým záznamem. Čtvrtý David Drexler má za sebou dvojí umístění mimo TOP 50, zatímco průběžně pátý Róbert Rompf se zatím v každém roce pohyboval velmi blízko hranici TOP 10.

 Tento týden byl jiný, než všechny tři předchozí. Díky scorigami 48-45 se za počet skórovaných bodů obou týmů rozdal mezi 59 tipujících jen jeden jediný bod. Desítku letos poprvé nejen že nikdo nezískal, ale dokonce se jí ani nepřiblížil. Nejvyšší bodový zisk byl jen 6 bodů a dosáhla na něj hned desítka tipujících. Nejvíce ze svého tipu těžila dvojice Tomáš Sklárš a Ivan Machalík, které jejich relativně přesný odhad katapultoval do TOP 10.

 Jak se daří konkrétně Tobě? Jak hodnotíš svou první pětinu letošního boje o titul a podepsaný dres Steva Largenta? Dej vědět v komentářích.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *