Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2022,  Soutěže

CSSH FANTASY LEAGUE 2022 – TABULKA PO WEEKU 8

 Druhá polovina letošní regular season začala osmým hracím týdnem a jako výsledek tady máme velmi zajímavé uspořádání týmů v tabulce. Jeden vedoucí tým s recordem 7-1, dva 6-2 týmy, které je pronásledují a na druhé straně hned !OSM! týmů s recordem 3-5, které bojují o jedno sestupové místo. Tohle bude ještě pořádné drama, dámy a pánové! Jak jste do druhé půle sezóny vstoupili vy?

Wierzbica Stoners (3-5) vs. Kamnati Turtles (3-5)
final: 85.40 – 69.78
 Oh my god, tohle byly nervy! Nejnižší skórovaný počet bodů ze všech deseti vítězů tohoto kola patří mým Stoners. Se skórovanými body se pojí můj hlavní problém, a to že navzdory vítězství jsem stále na devatenácté, stále ještě sestupové příčce. Hold se se mnou stále veze má neúčast v Draftu… Turtles mají na #18 seedu obdobné problémy. Po raketovém startu s recordem 3-0 si připisují pátou prohru v řadě a k hranici sestupu se blíží pekelně rychlým tempem.

Prague Puntriots (5-3) vs. Prague 6ers (3-5)
final: 124.16 – 79.80
 Je dost pravděpodobné, že z North Division uvidíme v playoff minimálně dva zástupce. Puntriots se sice stále drží dvě výhry za vedoucí Ostravou na druhém místě divize, ale díky jejich třetímu nejvyššímu počtu bodů napříč ligou aktuálně hájí #5 seed – nejlepší pozici ze všech týmů, které svou divizi neovládají. 6ers se naopak díky třem prohrám v řadě sesouvají z míst zajišťující vstupenku do playoff až na samotné dno severu a jejich loňská účast ve čtvrtfinále je v pořádném ohrožení. 

Ostrava Seahawks (7-1) vs. Prague 95ers (4-4)
final: 122.92 – 103.18
 Holy catfish! Co na to chcete říct? Seahawks jsou #1 seed, jediným týmem s recordem 7-1, stále o dvě výhry (díky lepšímu skóre reálně o tři) ve vedení North Division, nejvíce skórujícím týmem celé ligy a jediným týmem, který má méně než tři free agency moves – ve skutečnosti přesně 0, slovy nula. Dá se jejich suverénní cesta za playoff a titulem ve Fantasy Super Bowlu IV ještě vůbec nějak zastavit? Jisté je, že po 4 W v řadě se to 95ers nepovedlo.

Hodkovičky Hawks (3-5) vs. Slavoj Jesenice (4-4)
final: 122.06 – 119.94
 Jen 2.12 bodů tentokrát rozhodlo nejtěsnější zápas kola. Hodkovičky se tak po dlouhých čtyřech týdnech odlepují od samotného dna North Division a jako bonus se díky pátému nejvyššímu skórovanému počtu bodů stávají nejlepším ze všech osmi 3-5 týmů. Malá velká výhra! Jesenice se naopak ani na druhý nabízený pokus nedokázaly dotáhnout na record Alligators, kteří se na jejich úkor stále drží ve vedení divize a tím pádem i na playoff spotu.

Gánovce Neanders (3-5) vs. Oderberg Minions (3-5)
final: 99.72 – 140.22
 Přesně takový zápas trápící se Minions potřebovali. RB Alvin Kamara se se ziskem 42.80 fantasy points stal nejlepším hráčem týdne a díky jeho 158 total yards a 3 TD se Oderberg do tabulek zapsal jako nejvíce skórující tým sedmého hracího týdne. Veledůležitý W na cestě za záchranou v první lize. Pro Neanders se naopak jedná o premiérovou pozici nejhoršího týmu v South Division a jen lepší skóre je aktuálně drží mimo sestupové příčky.

Vrbica Alligators (5-3) vs. Aussig Avangers (3-5)
final: 131.02 – 139.94
 Je až neuvěřitelné, že Alligators, kteří byli před třemi týdny jediným neporaženým týmem ligy, navzdory třem prohrám v řadě stále o výhru vedou South Division a drží si tak #4 seed. Ve čtvrté nejvyšší high-score game ze všech 80ti zápasů letošního ročníku si s nimi tentokrát o necelých devět bodů poradili Avangers, které tak dvě výhry v řadě posouvají do relativního bezpečí nad hranici sestupu a dokonce jen dvě výhry od případné účasti v playoff.  

High Tatras GOATs (4-4) vs. Herink’s Pardubice (1-7)
final: 135.26 – 115.12
 První vyhrání z kapsy vyhání. Nebo tak nějak se to říká… Přes 115 bodů Pardubic by stačilo na výhru nad polovinou ligových účastníků. Bohužel pro Herink’s bychom mezi nimi obhájce titulu GOATs hledali marně. Po vykřesání jiskřičky naděje v minulém týdnu se tak sen o záchraně v první lize Pardubicím opět rozpouští. Všechny čtyři týmy, které měly před týdnem record 2-5, tentokrát vyhrály a na reálnou naději záchrany jim tak opět chybí vyhrát alespoň dvě utkání.

Dúbravka Hawks (3-5) vs. Jihlava Miners (6-2)
final: 64.80 – 88.30
 Miners sice prokoučovali QB situaci ve svém týmu, když Justin Herbert měl bye week a Matt Ryan byl na pozici startera nahrazen Samem Ehlingerem (bez striku), ale i přesto se jim v tomto East Division souboji podařilo uspět nad Fantasy Super Bowl I Champions, kteří to letos mají k titulu mnohem dále než k sestupu. Jako bonus se Jihlava posouvá až na #2 seed, což je zatím nejvyšší příčka, jakou během sezóny disponovali. Po třech neúspěšných pokusech to tak v jejich čtvrtém roce konečně vypadá na první účast v playoff.

Bazališek Ostrava (5-3) vs. Světice Ostriches (5-3)
final: 118.68 – 68.62
 Utržit debakl kola není nikdy příjemné. Zvlášť pokud jím přijdete o průběžné divizní vedení. Přesně to se tentokrát stalo Pštrosům, do jejichž masa se padesátibodovou silou zahryzly zuby Bazališka. Po dlouhé čtyřtýdenní pauze se tak Ostrava vrací na playoff pozice a doplňuje tak dosavadní ligové lídry v aktuálním Baníkpy*o postseason tandemu. Zápas absolutně ovládla dvojice WR DeAndre Hopkins a RB Nick Chubb s 59.30 body. Na druhé straně se pak hned čtveřice borců vlezla pod 2.20 bodů, a to k výhře logicky nevedlo.

Zbrojovka z Brna (6-2) vs. Cibulka Seahorses (4-4)
final: 87.14 – 78.64
 Rematch Fantasy Super Bowlu II dopadl stejně jako tehdy – výhrou Zbrojovky ani ne o 10 bodů. Brno tak ovládlo oba letošní vzájemné zápasy a vůbec poprvé se posouvá do čela prestižní Wild West Division. Absolutně mind blowing je fakt, že se jim #3 seed daří hájit napříč tomu, že nikdo v lize neskóruje méně bodů než oni. Naopak Cibulka se sice ještě zuby nehty drží poslední playoff pozice, ale tři prohry v posledních třech týdnech jim na postseason vyhlídkách jistě nijak nepřidaly.

2. LIGA
 Druhý nejlepší výsledek dosavadního průběhu druhé ligy předvedly se svými 205ti body Vlčkovce, čímž si zajistily navýšení náskoku v čele West Division už na dvě výhry. Možná se jim však časem jako bumerang vrátí fakt, že provedli již 17 free agency moves a po dalších třech jim tak zbyde už pouze spoléhat na trady. V East Division pak začíná být dosti pravděpodobný scénář, že si to SNP s Nitrou rozdají o divizní titul a přijatelnějšího soupeře do semifinále, které rozhodne o postupujících.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *