Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2023,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2023 – CENY PRO VÍTĚZE, PRAVIDLA A DŮLEŽITÉ INFORMACE

 Stejně jako tomu bylo v předchozích čtyřech letech, také letos Czech & Slovak Sea Hawkers, z.s. organizuje všeobecně nejoblíbenější, nejprestižnější a nejštědřejší soutěž CSSH Tipovačka! V pátém ročníku tohoto parádního zpestření fotbalové sezóny opět dosáhne na některou z cen hned pět nejlepších tipujících! Vítěz bere vlastnoručně podepsaný dres jedné z největší legend historie naší franchise, ale ve hře jsou rovněž další dva podepsané a dva nepodepsané předměty. Základní pravidla CSSH Tipovačky se nemění a první kolo pátého ročníku odstartuje příspěvkem, který se zde objeví JIŽ POZÍTŘÍ v 6 hodin ráno! Tradiční účastníci si vše podstatné jistě pamatují. No a nováčci se nemusí vůbec ničeho bát, jelikož je to všechno parádně jednoduché. Tak tedy vzhůru do toho a ať je to také letos napínavé a zábavné až do samotného konce tak, jako tomu bylo v předchozích čtyřech letech!

Ceny pro vítěze:

1. místo – šedý 00’ throwback dres Seattle Seahawks #71 OT Walter Jones s jeho vlastnoručním podpisem, dovětkem “HoF ‘14” a certifikátem pravosti + půlroční zapůjčení putovního poháru Tipovačka Trophy + zmenšená kopie poháru pro CSSH Tipovačka 2023 Champion, která Ti zůstane již navždy.

2. místo – bílo-hnědý míč “Super Bowl XLVIII” #41 CB Byron Maxwell s jeho vlastnoručním podpisem a certifikátem pravosti

3. místo – “1992” kartička #80 WR Steve Largent s jeho vlastnoručním podpisem a certifikátem pravosti

4. místo – vlajka Czech & Slovak Sea Hawkers (90 x 60 cm)

5. místo – tričko Seahawks

 Zde je seznam tipovaných parametrů zápasů a jejich bodové ohodnocení:

1) VÍTĚZ ZÁPASU

– možné tipy: výhra Seahawks / remíza / výhra soupeře
– správný tip → 4 body (na Tvé konto v CSSH Tipovačce 2023)
– špatný tip → 0 bodů

2) POČET BODŮ SEAHAWKS
– odchylka o 0-3 body → 2 body
– odchylka o 4-7 bodů → 1 bod
– odchylka o 8 a více bodů → 0 bodů

3) POČET BODŮ SOUPEŘE
– odchylka o 0-3 body → 2 body
– odchylka o 4-7 bodů → 1 bod
– odchylka o 8 a více bodů → 0 bodů

4) BUDOU MÍT SEAHAWKS VÍCE RECEIVING YARDS NEŽ SOUPEŘ?
– možné tipy: ano / ne
– správný tip → 1 bod
– špatný tip → 0 bodů

5) BUDOU MÍT SEAHAWKS VÍCE RUSHING YARDS NEŽ SOUPEŘ?
– možné tipy: ano / ne
– správný tip → 1 bod
– špatný tip → 0 bodů

Pravidla:

A) Tipovačka má 18 až 22 kol a hraje se vždy jedno kolo týdně. Jedno kolo se rovná jednomu tipovanému utkání. V prvním hracím týdnu začínáme zápasem Los Angeles Rams @ Seattle Seahawks. Soutěž končí posledním zápasem Seahawks v sezóně 2023. Konec tedy může nastat nejdříve s posledním zápasem regular season Seattle Seahawks @ Arizona Cardinals a nejpozději (💜💚kéž by💚💜) v Super Bowlu LVIII.

B) Každý týden tipujeme parametry pouze jednoho jediného zápasu. V 17ti hracích týdnech a případných zápasech postseason se bude vždy jednat o zápas našich Seahawks. Pouze v úvodu října (week 5 = bye week) půjde o předem zvolený souboj jiných týmů, který společně vybereme v anketě po weeku 4.

C) Všechny parametry zápasů tipujeme včetně případného prodloužení.

D) Tipovanými parametry zápasu jsou: vítěz zápasu (max. 4 body), počet bodů jednoho týmu (max. 2 body), počet bodů druhého týmu (max. 2 body), tým s více naházenými yardy (max. 1 bod) a tým s více naběhanými yardy (max. 1 bod).

E) Své tipy vždy piš v daném pořadí 1), 2), 3), 4) a 5)”. Např. tedy: „1) Seahawks, 2) 24, 3) 21, 4) ano, 5) ne“ nebo “SEA, 24, 21, áno, nie.

F) V jednom kole lze dosáhnout maxima 11 bodů. Jeden bonusový bod se uděluje za absolutně přesný odhad všech pěti tipovaných parametrů.

G) Své tipy je možné odesílat vždy jen jedním z následujících dvou způsobů: 1) formou komentáře pod příspěvek nadepsaný “CSSH TIPOVAČKA 2023 – WEEK X”, který se na naší FB stránce objeví vždy dva dny před gameday v 6 hodin ráno. 2) formou e-mailu na adresu prezident.sea@gmail.com, a to od stejného času, odkdy se na FB objeví příspěvek “CSSH TIPOVAČKA 2023 – WEEK X”. Obě možnosti tipování je možné využívat nejpozději v minutě naplánovaného kickoffu tipovaného utkání.

H) Pokud se nezúčastníš některého z kol Tipovačky, neznamená to automatickou diskvalifikaci. Logicky se tím však snižuje Tvá šance na dobré umístění, a tím pádem i celkovou výhru a zisk některé z cen pro nejlepší tipující.

I) Každý hrací týden je možné tipovat pouze jednou. Více tipů v rámci jednoho kola automaticky znamená zisk nula bodů. Diskvalifikace pro dané kolo rovněž platí při upravení svého již jednou zveřejněného tipu nebo při tipu, který se navzájem vylučuje (tedy např.: Seahawks, 17, 24, ano, ne).

J) Na rozdíl od Fantasy League, se Tipovačky mohou zúčastnit také ti, kdož nejsou členy oficiálního fanclubu. Přicházejí však o možnost zisku některé z parádních cen.

K) Pro kvalifikování se mezi tipující, kteří mají nárok na ceny pro vítěze, se daný účastník musí stát členem fanclubu pro daný rok nejpozději do kickoffu tipovaného zápasu weeku 6.

L) Propůjčený putovní pohár pro vítěze musí úřadující vítěz Tipovačky zaslat zpět do sídla spolku nejpozději do konce července. Poštovné z ČR a SR hradí Czech & Slovak Sea Hawkers z.s.

M) V případě celkové rovnosti bodů jsou kritéria pro určení konečného pořadí následující:
1. Vyšší počet správně odhadnutých parametrů zápasu “1)”, tedy “vítěz zápasu (W)”.
2. Vyšší maximálně dosažený bodový zisk z jednotlivého kola Tipovačky.
3. Počet kol Tipovačky, ve kterém tipující dosáhl svého maximálního bodového zisku.
4. Opakování kritéria 2. a 3. aplikovaného sestupně na kola s nižším ziskem bodů.
5. Menší počet kol s diskvalifikací či neúčastí.
6. Los.

 V naší páté sezóně již všichni jistě dobře ví, že Tipovačka je soutěž, která je vždy napínavá až do posledního týdne. Nikdy není pozdě s ní začít a rovněž není nikdy na místě se předčasně vzdát. Dokážeš být ve vedení déle než 14 týdnů po sobě a překonáš tak all-time rekord našeho fanclubu? Troufneš si na pokoření rekordu Tipovačky v podobě celkového zisku 111ti bodů? Dokážeš pro sebe urvat podepsaný dres jednoho z nejlegendárnějších členů naší franchise a člena Pro Football Hall of Fame Waltera Jonese? Na všechny tyto otázky začneme postupně hledat odpovědi již od pátečního rána, kdy se na našem FB objeví příspěvek k weeku 1, pod nějž budete moct vkládat své tipy!

Tipovačce zdar!

SEA!!! HAWKS!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *