Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Fantasy League,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2023,  Soutěže,  Tipovačka,  Uncategorized

SEZÓNA NAPLNO S CSSH

Prožij s námi fotbalový ročník se vším všudy a staň se členem Czech & Slovak Sea Hawkers z.s. – oficiálního fanclubu Seattlu Seahawks! Zrovna teď, těsně před kickoffem, je na to totiž ten vůbec nejlepší čas. Co Ti nabízíme na oplátku?

1) Roční členství v jediném oficiálním NFL fanclubu mezi Německem a Havají.
2) Membership pack s členskou kartičkou, drobnostma s logem CSSH a losem do tomboly.
3) Do naší každoroční charitativní tomboly si každopádně můžeš koupit ještě daleko větší množství losů a znásobit tak své šance na výhru mj. podepsaného dresu Hall of Famera Kennyho Easleyho. To vše se slevou pro členy fanclubu ve výši 50% a s dobrým pocitem, že pomůžeš Pavlovi ke kvalitnějšímu životu (viz web seahawks.cz).
4) Možnost účasti v našich dvou tradičních soutěžích o putovní pohár a podepsaný Seahawks stuff. Informace k Tipovačce se zde objeví zítra. Opět budeme hrát o podepsaný dres člena Hall of Fame. Fantasy League o podepsanou fotku Stevena Hauschky už má za sebou Draft a další registrace bude probíhat v létě 2024.
5) Mnohem více fotbalových diskuzí a coverage ve FB skupině Českoslovenští 12s, než kolik mohou nabídnout mé pravidelné články. True 12 force!
6) Spojení s jedinečnou, modrozelenou fotbalovou komunitou v srdci Evropy s charitativním přesahem. 💜💚

Členský příspěvek pro rok 2023 ve výši 512 Kč posílej z ČR na náš transparentní účet 2302022837/2010. Ze SR pak zašli 21.12 € na IBAN CZ47 2010 0000 0023 0202 2837.

Do NFL season kickoffu chybí dva dny a Seahawks kickoff je tu už jen pět dní. Tak si s námi 104. sezónu NFL užij naplno! GO HAWKS!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *