Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Sezóna 2021,  Uncategorized

DARUJ KREV, POMOZ A VYHRAJ

 Milí a vzácní 12s, stejně jako to budu dělat v každém kvartálu existence našeho oficiálního fanclubu, tak i teď se na vás obracím s pomocí o šíření dobra. Možná si pamatujete, když jsme v rámci prvního charitativního #12s4Good projektu pomocí registrace do Fantasy League a tomboly o podepsaný dres Thomase Rawlse vybrali dohromady 15 420,66 Kč, které jsme následně věnovali malé velké bojovnici Verči Fojtíkové. To bylo třetí čtvrtletí. Teď už je tady ale poslední čtvrtletí aktuálního letopočtu 2021 Léta Páně a s ním také nový dobročinný projekt Czech & Slovak Sea Hawkers z.s. Tak pojďme opět společně šířit dobro!

 Krev. Čtyři písmena, která zachraňují životy. Díky koronavirové pandemii je však letos situace vážnější než kdy předtím. Nemocnice ve všech koutech našich dvou zemí bijí na poplach a hlásí akutní nedostatek této životadárné tekutiny. PROSÍM, snažně vás prosím, 12s Family… Neodkládejte to, vyberte si jedno ze 75ti míst v Česku ZDE nebo jedno z 12ti míst na Slovensku ZDE, zavolejte tam, objednejte se a domluvte si termín darování krve (ne krevní plazmy!). Pouhá hodina vašeho času a 450 ml vaší krve zachrání někomu jinému život! Pokud jsi darovat krev nikdy nebyl/a, rozhodně neměj strach. Píchnutí včelou je o dost horší a hlavně daleko bezvýznamnější. Pojďte znovu ukázat, že 12s nejsou jen modrozelení fotbaloví fanatici, ale také lidé se srdcem na tom správném místě. 


 Na samotné darování krve si s sebou vemte nějaký kus Seahawks gearu a nechte se vyfotit! Každý, kdo mi takovouto fotku sebe či někoho blízkého v Seahawks barvách zašle do konce tohoto roku, bude zařazen do slosování o parádní fotbalovou cenu z dílny Seahawks nebo Sea Hawkers. Pokud se do konce roku navíc staneš členem oficiálního fanclubu pro rok 2022, Tvé jméno bude do slosování zařazeno hned dvakrát. Už teď jsou do tohoto slosování dvakrát zařazeni Honza Bartusek a má drahá žena Raduš (viz fotky), kteří mi svou zdokumentovanou přítomnost v krevních centrech poslali už v předchozích týdnech a měsících. Co ty na to? Zauvažuješ nad tím i ty? Pomůžeš jménem CSSH taky? Dozví se o Tobě až za oceánem? Buď dobrý člověk a pomoz zachránit životy! Buď jako Honza a Raduš!

#12s4Good

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *