Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2021,  Soutěže

WEEK 6 – CSSH FANTASY LEAGUE 2021

 Jeden 5-1 tým, dva 1-5 týmy a zbytek je někde mezi. Ano, někdo už má před zbylými devatenácti týmy odstup jedné výhry a ano, nikdo v lize už není winless. Druhý nejlepší výkon ročníku a také druhý nejhorší výkon ročníku. To vše a mnohem víc byly hlavní storylines šestého hracího týdne naší CSSH Fantasy League. V následujícím týdnu uzavíráme první polovinu regular season. Jaký je hlavní příběh Tvého týmu? Máš zatím nakročeno k postupu do playoff nebo to spíš bude boj o udržení se v lize? Dej svým protihráčům echo do komentářů… 🙂

Wierzbica Stoners (3-3) vs. Cibulka Seahorses (2-4)
final: 114.10 – 107.56
 Strhující Wild West matchup! Nejprve jsem během nedělního večera sledoval, jak mě v závěru zápasu Cowboys@Patriots absolutně rozebírá nejlepší hráč kola, kterým se s 36.10 body za 151 yards a 2 TDs stal WR CeeDee Lamb, aby následně v MNF vše zachránil dosavadní Fantasy MVP a druhý nejlepší hráč kola King Henry. Ten proti Chargers skóroval hattrick a tím tak nakonec zachránil mé těsné vítězství. Odveta vykonána a letošní vzájemné zápasy skončily smírem v podobě 1-1. 

Prague Puntriots (4-2) vs. Prague Seahawks (1-5)
final: 116.34 – 102.88
 North Division má takovou hezkou tradici. Po lichých týdnech vedou 6ers a po těch sudých Puntriots. Je tomu tak i tentokrát, a to převážně zásluhou dvojice RB Darrell Henderson a WR Tyreek Hill, kteří dohromady skórovali 47.30 bodů a převážně oni tak byli jazýčkem na vahách tohoto utkání. Seahawks skórují druhý nejmenší počet bodů napříč celou Fantasy League a také díky tomu se tak stále drží na první sestupové pozici.  

Pražští Hawks (1-5) vs. Prague 6ers (4-2)
final: 118.18 – 103.28
 Překvapení kola! Pražští Hawks se nadechli ke svému dosavadnímu top výkonu sezóny a připisují si první WIN! Liga tak rázem nemá žádný tým, který by dosud nepoznal sladký pocit z výhry. Hawks se konečně sešly výkony jejich hráčů, když QB Patrick Mahomes a WRs DeAndre Hopkins a Cole Beasley všichni dosáhli na hranici alespoň na 20 bodů. Nejlepším hráčem zápasu byl sice WR Marvin Jones s 23 body, ale prohře 6ers o 15 bodů zabránit nedokázal…

Hodkovičky Seahawks (4-2) vs. Gánovce Neanders (2-4)
final: 82.50 – 60.36
 Letos nejnižší bodový zisk vítěze napříč všemi šedesáti odehranými zápasy – tak tohle ocenění přebírají Hodkovičky za svou low-score výhru proti Neanders. Ti však výrazně pomohli, neboť zisk 60 bodů Gánovců je letos v rámci ligy druhý nejnižší vůbec. Vždyť pouze 6/18 hráčů tohoto matchupu dokázalo skórovat alespoň 10 bodů… Utkání rozhodli tight ends, jelikož právě Mike Gesicki s 19.50 body a Mark Andrews se 17.80 body byli nejlepšími hráči obou týmů. 

Vrbica Alligators (3-3) vs. Aussig Avangers (4-2)
final: 127.18 – 119.44
 Ke svému doposud nejlepšímu výkonu se tento týden vybičovali Alligators, za něž s 50.20 body zářilo duo RBs Joe Mixon a Darrel Williams. Výhrou o osm bodů tak z trůnu South Division sesadili své přímé divizní konkurenty Avangers, kterým výkon Devonty Freemana a obrany Chargers v MNF ke smazání manka těsně nestačil. Oba týmy se tak stále drží opakování svých manter. Pro Alligators to je L-W-L-W-L-W a pro Avangers zas W-W-L-W-W-L. 

Oderberg Minions (2-4) vs. Slavoj Jesenice (5-1)
final: 99.12 – 157.18
 Druhý nejlepší výkon celé sezóny – to je stručně společný jmenovatel debaklu kola, ve kterém to Minions schytali od Slavoje o propastných 58 bodů. Jesenice se tak kromě opětovného vedení South Division stávají jediným z dvaceti týmů, který se může honosit recordem 5-1 a který svou divizi vede rozdílem alespoň jednoho zápasu. Trojice ve složení WR Cooper Kupp a RBs Leonard Fournette a Jonathan Taylor byla se ziskem 93.50 bodů totálně nezastavitelná!

Bazališek Ostrava (4-2) vs. Dúbravka Hawks (4-2)
final: 110.30 – 112.62
 V thrilleru kola rozhodovalo pouze 2.32 bodů a celé to mělo velmi zvláštní náboj. Zatímco Ostrava se s bye weekem svého starting QB Matta Ryana vypořádala tak, že nasadila Drew Locka, o kterém bylo jasné, že do utkání na Mile High Field nezasáhne, 2019 Champs Dúbravka snad z kolegiálnosti nechala jeden svůj WR spot neobsazený a Julio Jones to jistil jen z lavičky náhradníků. Win je win, loss je loss a oba týmy se tak na špici vyrovnané East Division sešly s recordem 4-2.

Jihlava Miners (3-3) vs Herink’s Pardubice (2-4)
final: 110.50 – 99.56
 Pardubice se se svou čtvrtou prohrou v řadě propadají tabulkou stále níž a v současné době je najdeme až na první nesestupové pozici. Ačkoliv na hráče s 10+ body vyhráli 7-4, na hráče s 20+ body prohráli 0-2, což rozhodlo. Dvojice QB Aaron Rodgers a WR Donovan Peoples-Jones se s 49.80 body v přímém souboji o poslední místo divize postarala o to, že Jihlava na čelo East Division stále ztrácí pouze jedinou výhru, zatímco Herink’s už dvě. 

High Tatras GOATs (4-2) vs. Zbrojovka z Brna (3-3)
final: 122.84 – 108.30
 Nejlepší tým loňské základní části a proti nim obhájce titulu. To byl souboj mezi High Tatras a Brnem, který dopadl lépe pro východňáry. Zbrojovka nedokázala pomstít svou loňskou prohru o 9 bodů, ale GOATs zas ještě nezískali titul, že jo… Skvělý týmový výkon se 7/9 hráčů s 10+ body znamená dorovnání recordu na východě vedoucí Dúbravky. Zbrojovka však napříč prohře, už čtyři týdny po sobě stále těsně vede celou West Division. Nemáš taky nějaký flashback z loňska, Tade?

Kamnati Turtles (3-3) vs. Světice Ostriches (2-4)
final: 90.44 – 81.42
 Druhý low-score match tohoto kola nabídl souboj Želv a Pštrosů, ve kterém 6/9 hráčů obou týmů nedosáhlo ani na 10 bodů. Za svou třetí výhru v sezóně a vyrovnání vzájemných soubojů na 1-1 mohou Kamnati děkovat dvojici QB Derek Carr a WR Adam Thielen, která do banku přispěla ziskem 51.34 bodů. Ani jeden z týmů však nemusí smutnit, jelikož jsou součástí dosud nejslabší West Division. Ačkoliv si většina z nás před sezónou myslela, že to bude přesně naopak, nyní se zdá, že členství we Wild West je vlastně výhodou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *