Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2020

DAVID MOORE BUDE V SEAHAWKS TAKÉ PŘÍŠTÍ SEZÓNU

 Pětadvacetiletý Moore, který byl výběrem našich Seahawks v sedmém kole Draftu 2017, podepsal jednoleté prodloužení smlouvy, díky kterému si přijde na $2.13M. Moore je od svého začátku v NFL využíván jako občasný receiver, který v týmu mezi wide receivery zaujímá třetí nebo čtvrtou pozici. To však na jeho hodnotě, kterou pro tým znamená, nijak neubírá. Vzpomeňme na to, že loni si připsal pár velmi důležitých, většinou dlouhých zachycených přihrávek, které mnohdy výrazně ovlivnily zápas v náš prospěch. Třeba tento 60-yard touchdown catch, kterým ze zápasu s Vikings udělal two-possession game (odkaz => https://www.youtube.com/watch?v=zTwcG63hOYI ).

 Za tři sezóny v našem dresu si David Moore připsal celkem 43 zachycených přihrávek pro 746 yards a 7 touchdowns. Společně s hlavní dvojicí wide receivers v podobě Tyler Lockett a DK Metcalf, nově podepsaným ex-Patriotem, jímž je Phillip Dorsett, ale také s partou zkušených tight ends aka Luke Willson, Greg Olsen a Will Dissly tak Russell Wilson má do nové sezóny víc než solidní seznam hráčů, jejichž směrem může své passy házet. Troufám si tak tvrdit, že i když Josh Gordon prohlásil, že je na nejlepší cestě dostat se po loňské suspendaci zpět do formy, v Seahawks podle mě dohrál a jediné, na čem dnes skutečně naplno pracuje, je oslava dvacátého dubna.

 Co na tento podpis říkáte vy? Jste rádi, že jsme si jeho služby pojistili i na příští rok a nebo by se ony dva miliony ve space capu hodily k jinému využití? Podělte se o svůj názor do komentářů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *