Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2023,  Soutěže,  Uncategorized

VŠECHNO NEJLEPŠÍ, PAVLE!

 Jelikož nás čeká již pátá společná sezóna, drtivá většina z Vás už jistě velmi dobře ví o našich charitativních projektech #12s4Good, díky nimž jsme už na dobrou věc přispěli více než 61 tisíc Kč, neboli přes 2 500 €. To vše se děje a je možné uskutečnit jen a pouze díky Vám, fanouškům toho nejlepšího týmu na světě – SEA!!! HAWKS!!! Od srdce Vám za to všem děkuji…

 Velká část zdejších fandů Seahawks a NFL obecně také jistě moc dobře ví, že ode dneška přesně za měsíc se bude konat třetí CSSH sraz, tentokrát vůbec poprvé na Slovensku (>>FB událost<<). Spousta z Vás jistě ví, že tento každoroční sraz nejen fans Seattlu Seahawks, ale také jejich rodin a jiných fandů NFL v Česku a na Slovensku, slouží i jako vrchol největšího dobročinného projektu, který během roku jako CSSH organizujeme. Mnoho z Vás si jistě znovu pořídí nějaké ty lístky do tomboly, a to nejen aby pomohli dobré věci, ale samozřejmě také aby mohli vyhrát třeba podepsaný Seahawks dres. No a mnozí také jistě zvažují svou účast na srazu nebo si už dokonce zajistili své místo. Ne všichni však mají to štěstí a luxus, aby vůbec mohli pomýšlet na tak banální starosti, jako zda se zúčastní stovky kilometrů vzdáleného střetnutí, zda se skrze tombolu dostanou k vysněnému podpisu svého oblíbeného hráče, a nebo zda prostě jen tak z dobré vůle přispějí na pomoc jiným. Bohužel, život je totiž někdy bez zjevného důvodu pěkná svině a člověk se z ničeho nic může rázem stát tím, kdo pomoc sám potřebuje…  

 Na fotce je 53letý Pavel Drexler s jeho synem Davidem. Oba jsou od samého počátku formování CSSH našimi členy, což znamená, že také díky jejich členským příspěvkům jsme mohli vykonat všechny ty dobré věci, za nimiž jako CSSH za ty roky stojíme. Pavel se svou ženou a celou rodinou žil dlouhá desetiletí obyčejný život, jakým žije mnoho z nás. To vše ale jen do doby, kdy jim ze dne na den převrátila svět naruby neúprosná diagnóza – amyotrofická laterální skleróza. ALS je velmi zákeřné, neurodegenerativní onemocnění, jehož vlivem lidem postupně ochabují svaly a které člověku v konečném důsledku nepřipraví nic než každodenní krutý boj, a to i o ty nejmenší životní radosti.

 Pokud se chcete dozvědět více o životě a boji s ALS, doporučuji shlédnout časosběrný dokumentární film >>Naděje až do konce<<.

 Pavel zároveň právě dnes slaví své narozeniny. Prosím tedy zdejší fotbalové fans, a vůbec všechny lidi dobré vůle, abyste si našli chvilku a v komentářích Pavlovi poslali nějaké to narozeninové přání okořeněné o pořádnou hromadu sil a pozitivní energie. Ještě víc Vás ale prosím o to, abyste v průběhu následujícího měsíce poslali jeden či více finančních darů, které v rámci tohoto projektu poputují právě Pavlovi a jeho rodině, aby pro ně byl ten každodenní boj o něco málo snazší, snesitelnější a nadějnější. Ceny losů a číslo transparentního účtu najdete na přiložené fotce.

 Tohle je první a kdo ví na jak dlouhou dobu také poslední přání k narozeninám formou článku na CSSH. Jsem přesvědčen, že jeho důvod, symbolika, pochopitelnost a hlavně smysluplnost podtrhuje, co jako fanclub od začátku děláme. Milujeme Seahawks a každý se svou malou měrou snaží přispět tomu, abychom jako komunita udělali svět malinko lepším místem, než by tomu bylo bez našeho zásahu. Stejně jako každý celek, i my jsme složeni z mnoha malých částí tvořících dohromady něco, na co jako jednotlivci nikdy nemůžeme dosáhnout. Jednou z částí naší komunity je také Pavel. Jsem přesvědčen, že společnými silami zase jednou ukážeme, že dohromady toho dokážeme mnohem víc, než každý zvlášť… V rámci charitativní tomboly jsme loni vyšvihli darovanou částku z předloňských asi 15 400 Kč (616 €) na téměř 30 000 Kč (1 200 €). Dokážeme letos Pavlovi pomoct ještě o kapku víc a náš rekord tak po roce opět překovat?

 No a co Vám za Vaši pomoc mohu nabídnout letos? Tak na to mám jasnou odpověď: ,,Opět spoustu podepsaných i nepodepsaných Seahawks a Sea Hawkers předmětů, z kterých budeš valit oči.” Tento každoročně největší dobročinný projekt opět vyvrcholí charitativní tombolou, jejíž vítěze budeme losovat 17. září přímo na našem bratislavském srazu. Každý jeden z Vás (nejen přímých účastníků srazu), kdo pomůže Pavlovi tím, že si zakoupí slosovatelné lístky do charitativní tomboly, se může těšit na jednu z následujících dvanácti cen, které jsou letos v osudí. 

CENY PRO VÍTĚZE:

 1. Throwback dres Kenny Easley s jeho vlastnoručním podpisem a certifikátem pravosti (bílý, šitý, XL-XXL)
 2. Plakát “Legion of Boom” Byron Maxwell s jeho vlastnoručním podpisem a certifikátem pravosti (51 x 40 cm)
 3. dres Kenneth Walker III (modrý, tištěný, XL)
 4. dres Russell Wilson (šedý, tištěný, L)
 5. Vlajka 12 Seahawks (modrá, 150 x 90 cm)
 6. Vlajka CSSH (bílá, 90 x 60 cm) 
 7. Vlajka CSSH (bílá, 90 x 60 cm) 
 8. Hra Madden 22 (na Xbox)
 9. Tričko “We are 12s CZ/SK” (šedé, L)
 10. DVD film Nejtěžší Yard
 11. 2x “Bud Light” obal na plechovku Seahawks 
 12. Přívěšek na klíče Seahawks
Ceny charitativní tomboly #12s4Good 2023

 Podepsané i nepodepsané dresy, podepsaný plakát, vlajky a mnoho dalšího? Takovou šanci by sis rozhodně neměl nechat ujít! Navíc, když tím můžeš udělat dobrou věc a máš příležitost pomoct člověku, který si to rozhodně zaslouží… Tak tedy učiň dobrý skutek, vylepši si karmu a pomoz Pavlovi zakoupením hromady slosovatelných lístků, což navíc zlepší Tvé šance na výhru některé z megacen letošní charitativní tomboly!

Chceš získat další až tři slosovatelné lístky zcela zdarma? Po jednom lístku nabízím za splnění každého z následujících jednotlivých bodů:
1. Nejpozději do 25. srpna měj aktivní členství ve fanclubu pro rok 2023.
2. Nejpozději do 25. srpna uhraď své členství ve fanclubu také pro rok 2024.
3. Dne 17. září se osobně dostav na náš sraz v Bratislavě.

 Ceny slosovatelných lístků pro osoby bez aktivního členství ve fanclubu jsou dvakrát vyšší, než pro členy CSSH.

 Jako každý rok a na základě rozhodnutí členů fanclubu bude celkem 75% veškerého výdělku z tomboly následně věnováno Pavlovi a 25% výdělku z tohoto projektu poputuje do rozpočtu CSSH na naši další činnost.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *