Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Sezóna 2019,  Soutěže

FANTASY LEAGUE 19 (WEEK 13)

 Do konce fantasy regular season zbývá pouze jeden jediný týden a souboj o playoff a také co nejlepší nasazení do něj vrcholí.

 Poprvé v sezóně se do vedení dostává tým Kuprezaci (10-3). Ti v nejtěsnějším souboji kola porazili o pouhé 2.4 fantasy points Poupata (6-7), jimž se tak účast ve vyřazovací části pořádně vzdálila.

 K týmům s již zajištěnou účastí v postseason, kterými již v minulém kole byli FlyEaglesFly a Kuprezaci (oba 10-3), se připojili další dva týmy. Těmi jsou Birex10SEAHAWX a Neutitschein Stoners (oba 9-4). Birex10SEAHAWX v tomto kole nastřádali krásných 104.14 fantasy points a porazili tak celou sezónu konzistentně hrající Lootikville rozdílem vyšším než 40 bodů. Neutitschein Stoners si postup zajistili výhrou o 22 bodů nad bývalým leaderem ligy FlyEaglesFly, za které nenastoupil zraněný Julio Jones a také Dalvin Cook díky zranění nepřidal obvyklou porci bodů…

 Téměř stoprocentní, avšak ne úplnou jistotu bojů v playoff mají týmy Lootikville a Baryseahawks (oba 8-5). Díky dobrému skóre by se ale v posledním kole regular season muselo stát téměř nemyslitelné, aby tyto dva týmy nepostoupily dále. Pravděpodobnost postupu hraničící s jistotou má díky druhému nejvyššímu počtu skórovaných bodů v lize také sedmý tým tabulky Slanec (7-6).

 Osmé a zároveň poslední postupové místo je však více než otevřené a reálně se o něj popere pět týmů s recordy 7-6 a 6-7. Ty mají s ohledem na skóre více či méně reálnou šanci se do postseason prvního ročníku Seahawks Fantasy League podívat… Bude to ještě drama.

😊

 Jaké jsou vaše šance? Nezapomeňte, že hrajeme o balíček drobností, které jsem se, z lásky k Seahawks a “práci” správce naší stránky, rozhodl sponzorovat já sám…   

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *