Archiv,  Novinky,  Sezóna 2020,  Uncategorized

NFL FANBASES CZ/SK

 Fotbalová sezóna je na samém začátku a kromě zdejší stránky funguje celkem 19 CZ/SK fanpages týmů NFL. Asi tři čtvrtiny z nich pravidelně produkují zajímavý fotbalový obsah. Zbylá čtvrtina stránek přidá nějaký ten příspěvek jednou za pár týdnů nebo měsíců. Celkem 13 týmů je však absolutně nepokryto a jejich československá fanbase se nemá kde shlukovat. 

 Chceš být správcem fanpage NFL týmu a servírovat jeho fanouškům žhavé novinky? Chceš budovat fanbase některého z mužstev National Football League? Máš spisovatelskou duši? Nebo jsi sportovec každým coulem? Přidej se k nám a pomoz šířit povědomí o americkém fotbale v našich dvou zemích. Hecneš to? Pokud přijímáš tuto fotbalovou výzvu, za dvě minuty máš založenou FB stránku. Nasdílej ji pod tento příspěvek, získej prvních pár fans a pak už je jen na Tobě, jakým směrem se to bude odvíjet. Právě teď je ideální čas. Pro inspiraci přidávám seznam dostupných týmů. 

Na FB nenajdete fanpage:
– Carolina Panthers
– Cincinnati Bengals
– Detroit Lions
– Houston Texans
– Indianapolis Colts
– Los Angeles Chargers
– Los Angeles Rams
– Washington Football Team

Dlouhodobě neaktivní, tudíž rovněž volné fanpage:
– Atlanta Falcons
– Las Vegas Raiders
– Miami Dolphins
– New York Jets
– Pittsburgh Steelers

 K tomuto nápadu mě přivedli borci z Arizona Cardinals cz/sk kteří mi nedávno napsali o radu, jak postupovat v případě, že by sami chtěli nějakou fanpage založit. Tak je určitě začněte sledovat a já jim tímto děkuji za inspiraci.


Správce ostatních fanpages v případě stejného zájmu nominuju ke sdílení. Třeba se rozrosteme…  =)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *