Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2021,  Soutěže,  Uncategorized

UŽ TO JAMAL ADAMS PODEPSAL?

Hey 12th Man!!!

Víš o tom, že v našich soutěžích nově hrajeme o absolutně snové ceny, jako jsou třeba fotbalové předměty vlastnoručně podepsané hráči Seahawks nebo dokonce putovní poháry pro ty nejlepší z nás?

Víš o tom, že nejbližší příležitost osobně si prohlédnout celé trofeje, budeš mít 12.9. na našem srazu v pražském Dutch Baru, kde budeme společně sledovat náš první zápas sezóny proti Colts a kde pro Tebe bude dokonce nachystaný welcome drink?

 Víš, že přímo k Tobě domů dorazí welcome pack plný fajnových předmětů s logem fanclubu a Tvá osobní identifikační kartička spájející Tě s naší modrozelenou rodinou?


Jo a hlavně… Víš o tom, že abys mohl čerpat zde vyjmenované (a mnohé další) benefity, je nutné být členem Czech & Slovak Sea Hawkers z.s.? Jsou to totiž čeští a slovenští 12s, díky kterým můžeme fungovat na tak vysoké úrovni.

 Celkem již 43 z nás zaplatilo své členství na sezónu 2021 a dalších 17 lidí se s námi svázalo hned až do konce sezóny 2022.

No a jelikož třeba první kolo registrace do CSSH Fantasy League 2021 začne už ani ne za týden, není na co čekat. Bylo by velmi nemilé prošvihnout šanci zasoutěžit si o něco, co podepsal třeba NFL MVP. Tak si tedy rozhodně pospěš, přilož ruku k dílu a také staň se součástí jediného oficiálního NFL fanclubu na polovině světa mezi Německem a Havají. Jak na to, najdeš v předchozím facebookovém příspěvku. SEA!!! 

 P.S. Jo a Jamal to teda pořád nepodepsal. Objevily se však spekulace, že pokud na poslední nabídku Seahawks nekývne, mohlo by celé jednání o long-term-dealu zkrachovat a Seahawks by na něj (možná dokonce dva roky po sobě) mohli dát franchise tag. Nadpisy někdy pořádně matou, co? Tak ale fotka u článku Ti mohla napovědět, že jo… 😀

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *