Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2022,  Soutěže

CSSH FANTASY LEAGUE 2022 – TABULKA PO WEEKU 1

 Kromě Tipovačky se s prvním hracím týdnem rozjely také obě naše Fantasy League. Široká škála bodových zisků, debakly i těsné zápasy – to vše nabídl start soutěže o titul a podepsanou fotku Jarrana Reeda. Tak si o něm něco málo přečtěte…

Wierzbica Stoners (1-0) vs. Dúbravka Hawks (0-1)
final: 110.04 – 81.36
 Letošní Fantasy League pro mě začala prestižním soubojem s vítězi FSB I. Ani nejlepší hráč kola, jímž se s 39.40 body stal WR Justin Jefferson, však nepomohl Dúbravce k vítězství a skóre našich vzájemných střetnutí se tak vyrovnalo na 2-2. Na začátku propršené sloppy game v Chicagu se zdálo, že mě potopí QB Justin Fields, avšak ani kdyby k jeho náhlému zlepšení v druhé půli nedošlo, dvojice spoluhráčů z Colts RB Jonathan Taylor a WR Michael Pittman by se o W s 54.60 body postarala.

Prague Puntriots (1-0) vs. Pardubice 95ers (0-1)
final: 134.14 – 116.30
 Ani přes 116 bodů, což je nejvyšší zisk napříč všemi poraženými týmy, nestačilo naším ligovým nováčkům k premiérovému vítězství. Hráčů s dobrými výkony bylo na obou stranách dost, avšak tento zápas rozhodli hráči, kteří neměli svůj den. Zatímco 95ers měli hned pět hráčů s jednociferným ziskem, loňští semifinalisté Puntriots měli na své soupisce takovéto borce pouze tři. Pardubice může hřát alespoň útěcha, že ani nasazení RB Dontrella Hilliarda z lavičky by o pár desetin bodu nestačilo.

Hodkovičky Hawks (1-0) vs. Prague 6ers (0-1)
final: 124.98 – 113.32
 Nejtěsnější zápas kola nebyl ve skutečnosti úplně z těch historicky nejtěsnějších… Téměř 12 bodů je konečný náskok, který v tomto divizním pražském derby přisoudil výhru týmu z Hodkoviček. Pravdou je, že celý zápas to bylo pro oba manažery nahoru dolů a že jejich nejdůležitějším článkem byl v obou případech quarterback. Na závěrečné body denverské dvojice TE Albert Okwuegbunam a K Brandon McManus už však 6ers neměli jak odpovědět.

Ostrava Seahawks (1-0) vs. Oderberg Minions (0-1)
final: 92.92 – 52.68
Nejnižší bodový zisk mezi všemi deseti vítězi a absolutně nejnižší bodový zisk celého kola. To byl severomoravský low-score souboj mezi Ostravou a Oderbergem. Seahawks dovedla k výhře trojice QB Lamar Jackson, RB Joe Mixon a WR Tyreek Hill, když všichni přidali 18+ bodů. Zbytek týmu se k nim sice připojil pouze symbolicky, ale ve chvíli, kdy je tahounem soupeře hráč s 10.38 body, tak z toho vlastně nic jiného než jednoznačně vyhraný zápas být ani nemůže…

Slavoj Jesenice (1-0) vs. Aussig Avangers (0-1)
final: 121.52 – 94.08
 Napříč tomu, že Slavoj nechal na lavičce hráče se ziskem téměř 57 bodů, což byl nejlepší výkon benche napříč ligou, zastavit je při cestě za první výhrou sezóny však nebyli Avangers schopni. Nejlepší loňský tým základní části a semifinalista z Jesenice se na cestě za vítězstvím mohl spolehnout na skvělý týmový výkon, jelikož QB Kyler Murray, WR Amon-Ra St. Brown a také defense Pittsburghu Steelers si všichni připsali nad 20 bodů. Když pak připočteme další tři borce se ziskem 13+ bodů, urvat proti tak komplexnímu týmu výhru je skoro nemožné.

Gánovce Neanders (0-1) vs. Vrbica Alligators (1-0)
final: 102.00 – 136.80
 Ani 194 total yards, TD a 33.40 fantasy points v podání třetího nejlepšího hráče týdne RB Saquona Barkleyho nestačilo Neanders k výhře nad divizními rivaly z Vrbice. Na soupisce Alligators totiž najdeme druhého nejlepšího hráče kola, jímž se s 34.90 body stál QB Patrick Mahomes. Když se k němu navíc přidala dvojice WRs Stefon Diggs a A.J. Brown, oba s 25+ body, nic jiného než druhý nejlepší výkon napříč ligou z toho pro Alligators být nemohlo.

High Tatras GOATs (0-1) vs. Jihlava Miners (1-0)
final: 80.66 – 97.64
 Historicky nejúspěšnější tým naší Fantasy League a obhájci titulu GOATs jsou v pořádném průseru. Starting quarterback Dak Prescott si skrz zlomeninu prstu minimálně pár týdnů nezahraje a jeho náhradníku Deshaunu Watsonovi vyprší suspendace až ve weeku 13. Minimálně první polovinu sezóny se tedy dá tvrdit, že jakákoliv výhra bude mít pro High Tatras cenu zlata. Miners mohou za W děkovat především dvojici QB Justin Herbert a WR Christian Kirk, bez jejichž 40.96 bodů by se výhra rodila jen velmi těžko.

Bazališek Ostrava (1-0) vs. Herink’s Pardubice (0-1)
final: 100.22 – 83.08
 Když započítáme také loňskou sezónu, pro Pardubice se jedná již o třináctou prohru v řadě a další vylepšený, avšak silně nelichotivý all-time record. V prvním zápase sezóny si na nich smlsl Bazališek, který byl veden dobrým týmovým výkonem. Vždyť na hráče s 10+ body to bylo 6-3. Nejvýraznějšími stavebními kameny výhry Ostravy byli RB James Robinson a QB Joe Burrow dohromady s 38.12 body. Na druhé straně nejlepší hráč Pardubic QB Kirk Cousins s 19.08 body nedokázal zvrátit výsledek zápasu, v němž se musel obejít bez výraznější pomoci spoluhráčů.

Světice Ostriches (0-1) vs. Cibulka Seahorses (1-0)
final: 76.00 – 151.62
 Debakl tohoto kola jde na vrub Ostriches. Ty totiž ze hřiště vyprovodili Seahorses výpraskem o více než 75 bodů. Pro představu, jak je tento rozdíl propastný stačí zmínit, že z loňských 147mi utkání jsme se většího rozestupu dočkali pouze jednou. Možná ještě víc šílená je představa, že kdyby za Seahorses nastoupilo jen trio WR Davante Adams, TE Travis Kelce a WR Michael Thomas, stále by to stačilo na výhru o necelé tři body. Pro Cibulku velmi úspěšné vykročení za třetí účastí ve Fantasy Super Bowlu v jejich třetí sezóně…

Kamnati Turtles (1-0) vs. Zbrojovka z Brna (0-1)
final: 95.00 – 62.10
 Oba týmy do svých řad nasadili borce, kteří byli na soupisce spíše pro parádu. Méně takových hráčů však nasadili Turtles, za což si z tohoto divizního souboje odnášejí cenný win o přesvědčivých 33 bodů. Kamnati vedla denverská dvojice QB Russell Wilson a RB Javonte Williams se ziskem dohromady 37.60 bodů. Slovenský tým je tak na nejlepší cestě, aby Zbrojovce se vším všudy oplatil loňský poměr vzájemných soubojů 2-0.

2. LIGA
 Vedení ve svých divizích se po prvním hracím týdnu ujaly týmy Nitra Hawks a Vlčkovce Wolfs. Zatímco Nitra si připsala výhru po high-score boji se Stoners B, Vlčkovce poměrně s přehledem vyprovodily ze hřiště Nurses. Nejlepší dva týmy nahradí nejhorší dva týmy první ligy v příští sezóně. To je to, oč tu běží.

Výsledky – week 1

Tabulka – week 1

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *