Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019

NOVĚ PŘÍCHOZÍ HRÁČI SEAHAWKS

 V posledním měsíci se k našemu týmu přidalo pár nových tváří. Pojďme si tedy tyto nově podepsané borce stručně představit. 

Jason Myers (K)

 Od sezóny 2015 nastupoval tento nedraftovaný kicker v dresu Jacksonvillu Jaguars. V sezóně 2016 proměnil hned sedmkrát field goal dlouhý 50 a více yardů. To bylo nejvíce ze všech kickerů napříč celou NFL. Poté, co Jags v šestém weeku sezóny 2017 prohráli s Los Angeles Rams 17-27, na čemž právě Myers podílel velkou měrou, když missnul dva 54 yardů dlouhé field goaly, propustili jej. V lednu 2018 pak podepsal s týmem … chvilka napětí … Seattle Seahawks! Ano, je to tak. Předsezónní souboj o pozici starting kickera však Myers prohrál se Sebastianem Janikowskim. Do regular season tak loni nastoupil za New York Jets a nutno říct, že se mu dařilo. V uplynulé sezóně dosáhl zatím nejvyššího procenta úspěšnosti proměněných field goals ve své kariéře. Úspěšně jich mezi tyče nasměroval 33 z celkových 36 pokusů. K tomu přidal také 30/33 extra points. Tyto výkony jej poprvé v kariéře vynesly do Pro Bowlu (na fotce). Nyní se upsal Seattlu na čtyři roky smlouvou, jejíž celková hodnota může dosáhnout až na $15.45M. Plně garantováno má Myers téměř polovinu této částky – konkrétně $7M.

Mike Iupati (G)

 Jednatřicetiletý zkušený levý guard byl volbou 49ers v prvním kole draftu 2010. Čtyřnásobný Pro Bowler v San Franciscu pobyl 5 let, další 4 roky působil také u našeho dalšího divizního rivala – v Arizoně Cardinals. První rok v dresu Seattlu tak bude jeho jubilejní desátou sezónou v NFL. Jednoletá smlouva má hodnotu $2.75M.

Cassius Marsh (DE)

 Volba čtvrtého kola Seattlu Seahawks ve čtvrtém kole draftu 2012. Po nijak extra dobrých třech sezónách v Seattlu byl propuštěn, načež byl rok u Patriots a poslední dva roky nastupoval jako člen defenzivní lajny našich divizních rivalů San Francisca 49ers. Tam měl minulou sezónu zatím nejlepší čísla kariéry, když si připsal 38 tackles a 5,5 sacks. Za jednoletou smlouvu má garantováno $0.6M, ale na základě čísel kterých dosáhne si může teoreticky přijít až na více než trojnásobek.

Nate Orchard (DE)

 Na 805 tisíc dolarů si jednoletou smlouvou se Seahawks přijde šestadvacetiletý defenzivní end, dříve linebacker, Nate Orchard. Volba Browns v druhém kole draftu 2014 v Clevelandu za tři sezóny předvedl celkem 65 tackles, 5 sacks, dva forced fumbly a jednu zachycenou interception. Jednou si za to vysloužil výběr do Pro Bowlu. Loni se v dresech týmů Buffalo Bills a Kansas City Chiefs sotva mihnul a na hřišti jsme jej mohli vidět jen velmi výjimečně. 

 Máte od některého z výše jmenovaných velká očekávání? Mě velmi zajímají výkony kickera Myerse. Bude to “nový Hauschka” nebo naopak “nový Walsh”? Může být Iupati i v jednatřiceti letech důležitým členem naší O-line? A než se přehoupneme do dalšího týdne, ve kterém už přijde draft a z univerzitních tváří se tak stanou noví členové Seahawks, na výkony kterého hráče figurujícího na naší soupisce se v letošní sezóně těšíte nejvíce?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *