Archiv,  Fantasy League,  Novinky,  Postseason,  Sezóna 2021,  Soutěže

SEMIFINALS – CSSH FANTASY LEAGUE 2021

 Je rozhodnuto! Semifinále jsou odehrána a před námi už zbývá pouze jediný zápas 2021 CSSH Fantasy League. Kdo bude tím borcem, který po výhře ve Fantasy Super Bowlu III zvedne titul nad hlavu, sice ještě nevíme, avšak jisté je, že po roční pauze se opět dočkáme československého souboje. Bude z toho druhý titul pro českého nebo slovenského zástupce? To je jediná otázka, kterou letos zbývá zodpovědět…

Slavoj Jesenice (#1) vs. Cibulka Seahorses (#4)
final: 75.60 – 146.88
 Tohle semifinále se stalo exemplárním příkladem toho, že ve Fantasy se každý týden hraje od úplné nuly a nic, co se do té doby stalo, se rázem nepočítá. Suveréna letošní základní části Slavoj Jesenice dohnal nejen covid a díky nejslabšímu výkonu celé letošní sezóny se se svým premiérovým ročníkem CSSH Fantasy League loučí potupnou porážkou o téměř 70 bodů a ziskem picku #18 v zářijovém Draftu! Jednalo se teprve o jejich druhý letošní zápas, v němž nedokázali skórovat trojciferný počet bodů. Vysoká porážka přišla zejména díky zranění starting quarterbacka Lamara Jacksona, kterého ve svém premiérovém startu v NFL nahradil dvoubodový rookie Ian Book a také díky covidu u dvojice QB Tyler Huntley a WR Marquez Valdes-Scantling. Radime, díky za účast, skvělé výkony a za rok zase ahoj. Na druhé straně Cibulka slaví. Nejlepším výkonem v rámci celé letošní postseason se hlavně díky fantastickým 43.40 bodům WR Tee Higginse dostali do svého druhého finále po sobě a tímto už teď dokázali něco, co ještě nikdo před nimi. I kdyby však Higginse nebylo, kromě obrany se na jejich rosteru nenašel nikdo, kdo by nepokořil hranici alespoň deseti získaných bodů. Při takovýchto výkonech je v 99% případů výsledkem WIN. V loňském Fantasy SB II ještě pod názvem Psojedy Hawks o pouhých 6.30 bodů nestačili na Zbrojovku z Brna. Bude druhý pokus Seahorses úspěšnější? Odpověď poznáme už začátkem příštího týdne.

High Tatras GOATs (#6) vs. Prague Puntriots (#7)
final: 116.80 – 113.48
 Druhé semifinále se od toho prvního snad už více lišit ani nemohlo. Poté, co jejich cesta v minulých dvou sezónách skončila v semifinále, respektive ve čtvrtfinále, se na třetí pokus GOATs konečně dočkali a podtatranský region tak bude mít v nejdůležitějším zápase roku poprvé svého zástupce. High Tatras touto výhrou s pořadovým číslem 32 rovněž dostihli Dúbravku Hawks na prvním místě našich all-time tabulek. Výhrou číslo 33 a ziskem prvního titulu by se po třech odehraných ročnících GOATs stali nejúspěšnějším celkem v tříleté historii naší CSSH Fantasy League. Přitom stačilo tak málo a vše mohlo být zcela jinak… Až v poslední desetiminutovce SNF mezi Washingtonem a Cowboys sack DE Dorance Armstronga a následný 19-yd catch WR Terryho McLaurina rozhodl o výsledku tohoto těsného souboje, ve kterém nakonec Puntriots, ač celou dobu tahali za delší konec provazu, padli o pouhých 3.32 bodů a zbyl tak na ně pick #17 v příštím Fantasy Draftu. Petře, moc díky za Tvé celosezónní výkony a budu se těšit, že nám všem třeba zas za rok ukážeš, zač je toho loket. GOATs za výhrou vedl převážně QB Joe Burrow, který si z Ravens udělal trhací kalendář, když naházel 525 yardů a 4 TDs, což bylo odměněno celkovým počtem 38.10 bodů.

FANTASY SUPER BOWL III:
Cibulka Seahorses (#4) vs. High Tatras GOATs (#6)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *