Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Sezóna 2021,  Uncategorized

VOLBY 2022

 Oficiální NFL fanclub není a ani by neměla být pouhá one man show, a tak se nám blíží historicky první volby do Rady Czech & Slovak Sea Hawkers! Ty se budou konat během videokonference Členského sněmu, tedy všech aktivních členů našeho fanclubu, která proběhne někdy v březnu nebo dubnu 2022. Pozice, o jejichž zastávání je možné vyjádřit svůj zájem, jsou v rámci pětičlenné Rady pro tentokrát dvě. Jedná se o Regionálního zástupce pro Českou republiku a Regionálního zástupce pro Slovenskou republiku. Lidé zastávající tato místa by měli fungovat jako jacísi prostředníci mezi řadovými členy z daných územních celků a vedením fanclubu. Zároveň by se měli o “svou část fanclubu” řádně starat, propojovat je a nebo třeba organizovat akce s nimi. 

 Být členem rady Ti dává možnost spolurozhodovat o směru, jakým by se náš fanclub měl vydat, o jeho rozpočtu a jinými způsoby přímo ovlivňovat jeho chod. Jelikož jsme úspěšně prošli naším pilotním ročníkem 2021, už teď vím, že s Radou v novém složení budu chtít upravit stanovy spolku, a také práva a povinnosti členů Rady tak, aby to více odpovídalo reálnému stavu. Pokud se totiž nic nepokazí, v červenci 2022 vyprší naše roční “zkušební období” a my se z Trial Chapter staneme Full Status Chapter, která má také volební práva přímo v rámci naší domovské organizace – oficiálního fanclubu Sea Hawkers v Seattlu. No a na takovou zodpovědnost to chce ještě pár věcí doladit. Ostatně to je také důvod použití kondicionálu v prvním odstavci…

 V případě zájmu zašli svou kandidaturu formou e-mailu na tajemnik.sea@gmail.com, a to nejpozději k poslednímu lednu roku 2022. V mailu popiš svůj vztah k Seahawks a k Sea Hawkers. Rovněž se klidně rozepiš o svých ambicích a plánech, pokud bys byl/a do Rady zvolen/a a proč bys právě ty měl/a být novým členem Rady. Prostě jakýkoliv, klidně delší medailonek o sobě, ve kterém se fantazii meze nekladou a v němž žádné Tvé slovo navíc rozhodně nebude v Tvůj neprospěch. Pokud máš jistou dávku samostatnosti, umíš efektivně a příjemně komunikovat a pokud své nápady od první myšlenky rád/a dotahuješ až k jejich finální realizaci, podle mého skromného úsudku seš ten správný člověk.

 Podmínkou ke kandidatuře je trvalá adresa kandidáta v zemi, na jejíhož Regionálního zástupce kandidujete. Podmínkou je rovněž nepřerušené členství ve fanclubu, a to již od našeho oficiálního zápisu do Spolkového rejstříku, který proběhl 6. srpna 2021. Takovouto podmínku splňuje 73 z nás, avšak jen 58 z nás má momentálně zaplacené členství pro příští rok, což je samozřejmě rovněž nutné nejen pro zastávání funkce v Radě, ale i pro samotnou kandidaturu. 

 Veškeré uvedené informace, termíny a podmínky kandidatury jsou plně v souladu s aktuálně platnými stanovami Czech & Slovak Sea Hawkers z.s.

Těším se na spolupráci. GO HAWKS!!!

David Szotkowski
Prezident
Czech & Slovak Sea Hawkers z.s.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *