Archiv,  Sezóna 2020,  Soutěže,  Tipovačka

TIPOVAČKA 2020 – TABULKA PO WEEKU 1

 Tak se nám se začátkem NFL sezóny rozběhly také naše soutěže o hodnotné ceny. V letošní Tipovačce hrajeme o cenu nejlepší z nejlepších, kterou je dres našeho quarterbacka Russella Wilsona. Právě tohle nejspíš nalákalo větší množství tipérů, než tomu bylo loni. Před rokem se prvního kola Tipovačky zúčastnilo 29 lidí a nejvyšší počet tipujících byl ve weeku 6, kdy se sešlo 35 tipů. V letošním prvním kole však soutěžilo neuvěřitelných 64 z vás. Tento zájem mě neskutečně těší a vám všem děkuji za účast. Snad budeme minimálně v tomto hojném počtu pokračovat po celý rok.

 S prvním kolem si nejlépe poradila šestice tipérů. Ti ztratili pouze jediný bod a se ziskem 9 bodů jsou tak v prozatímním vedení. Pro nás nejznámější z těchto jmen na vrcholu tabulky je Jirka Nigrín, který obhajuje loňskou pátou příčku. Z loňských medailistů se pak letošní úvod nejlépe vyvedl bronzovému Robertu Henzlovi, kterého letos prozatím najdeme na děleném 19. místě.

 Jak se vedlo vám? Hodnotíte své vykročením za letošními parádními cenami kladně nebo naopak doufáte, že to za týden bude lepší?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *