Archiv,  Novinky,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2022 – TABULKA PO WEEKU 12

 Dvě třetiny jsou za námi a do konce nejštědřejší soutěže, kterou jsme za celé ty čtyři společné roky organizovali, v níž hrajeme o tři podepsané a dva nepodepsané Seahawks předměty, možná zbývá už jen pouhých šest závěrečných týdnů. Pojďme se společně podívat na to, jak onen souboj aktuálně vypadá. 

 Druhým týdnem po sobě se výsledek zápasu významně lišil od toho, co většina z nás očekávala. Tuto skutečnost nejlépe ilustruje fakt, že výhru Raiders správně tipovali pouze 2 z 51 účastníků tohoto kola. Takovéto hrací týdny kromě oněch dvou šťastlivců prospívají absolutnímu čelu tabulky, které se tak nemusí ohlížet za sebe a naplno se může soustředit na vzájemný souboj o nejvyšší příčky. 

 Už dlouhých šest týdnů, tedy celou druhou polovinu dosud uplynulého dějství letošní Tipovačky, se s náskokem 5-6 bodů drží v čele tabulky osamostatněný Robert Henzl. Sezónu začal s recordem 10-0 a i když má od té doby 0-2, díky totožně špatným tipům zbytku startovního pole se k němu stále nikdo nepřiblížil. Co si budem… Za malý okamžik začne část roku, kdy schopnost správně taktizovat může nést ovoce minimálně stejně tak dobře jako přesné tipy.

 Na druhém a třetím místě došlo k rošádě. O jeden bod napřed je na stříbrné příčce Jiří Vaněk, kterého bylo v TOP 2 možno vídat mezi weeky 1-6. Po pětitýdenním angažmá na druhém místě se o jednu příčku dolů posunul David Drexler. Pro oba dva zmíněné je však skvělou zprávou skutečnost, že za medailovými pozicemi se už druhým týdnem nachází poměrně solidní polštář, který momentálně lze charakterizovat jako čtyřbodový odstup na další pronásledovatele. 

 Nepodepsané předměty by aktuálně brali čtvrtý Róbert Kopček, který od začátku roku neopustil TOP 5, což je samo o sobě obdivuhodné a pátý Pavel Drexler, jenž zažívá velmi povedenou druhou polovinu letošního honu za podepsaným dresem Steva Largenta, podepsaným míčem Stephena Hauschky, podepsanou kartičkou Shauna Alexandera a nepodepsanými papučemi a ponožkami. 

 Jak se v prvních dvou třetinách soutěže dařilo vám a co chystáte z rukávu vytáhnout v závěrečné třetině, v níž se bude lámat pomyslný chleba? Na kolik bodů či W si věříte? Máte šanci na zisk některé z výše uvedených cen nebo budete rádi za třetí či pátou desítku? Rozjeďte v komentářích zdravý trashtalk a odraďte své soupeře od toho, aby si s vámi zahrávali. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *