Archiv,  Novinky,  Sezóna 2020

NOVÝ WEB SEAHAWKS.CZ A TRIČKA FANCLUBU

 Tak a je to tady! Přiznejte se, kdo z vás tipoval zrovna tohle? Mám obrovskou radost, že na mou červnovou inzerci, ve které jsem se sháněl po grafikovi a ajťákovi, zareagovala @Lucie Šilhavá. Veřejně ji tímto děkuji za sebe i za všechny ostatní československé 12s, neboť jen díky ní vám nyní můžu představit slibovanou novinku, kterou je zcela nová internetová stránka www.seahawks.cz! Tři neděle se radujme a volejme sláva! Osobně novému webu přeji, ať jej rádi navštěvujete a ať se na něm dozvíte vždy něco nového. Koneckonců tento web vznikl i díky vám – čtrnácti fans, kteří jste přispěli celkem 5 634 korun, za které jsem kromě cen do Tipovačky mohl pořídit také internetovou doménu a webhosting. Díky, díky, díky!

 Na našem novém webu můžete odteď kromě čerstvých novinek, k čemuž nám během našich úvodních společných 17 měsíců bohatě vystačila facebooková stránka, najít komplexněji a přehledněji také například aktuální průběh Tipovačky a Fantasy League, soupisku active rosteru Seahawks, kompletní archiv mých článků a v neposlední řadě také žhavou novinku v podobě triček We are 12s CZ/SK! Ano, máme trička, jejichž koupí přispějete na chod fanclubu a s nimiž můžete hrdě reprezentovat československou 12s Family. Jelikož naše počty rostou a láska k Seahawks více a více prorůstá Českem a Slovenskem, rozhodně si zasloužíme být vidět. To vše a mnohé další je odteď nepřetržitě na našem novém webu www.seahawks.cz, který sice ještě není dokonalý, ale věřím, že si jej i tak oblíbíte. 

 S novým webem přicházejí ruku v ruce také další pozitivní zprávy a nové možnosti, které se před námi otevírají. Se samotnou existencí webu nastává i jakési pozvednutí úrovně našeho fanclubu, což nás zase o něco blíže posouvá k onomu velkému cíli, který je, krom čisté lásky k fotbalu, hlavním důvodem proč píšu články o Seahawks a NFL, proč vznikl tento web a proč funguje také spousta dalších věcí okolo. Tím cílem je, abychom se my “We are 12s CZ/SK – Seattle Seahawks fanclub” stali vůbec prvním oficiálním fanclubem Seahawks ve střední a východní Evropě a rovněž abychom se stali vůbec prvním československým fanclubem napříč všemi 32 týmy NFL, kterému by se takového úspěchu podařilo dosáhnout. Výhodou nového webu také je, že odteď už nejsme závislí jen na facebooku, který se čas od času rozhodne smazat stránky, které se proti ničemu neprovinily. Tento fakt nám mj. umožní i další expanzi a dostaneme se tak do povědomí většího množství lidí. 

 Snad se vám webovky budou líbit. Informace k letošní Tipovačce zveřejníme již za 2 dny a do season kickoffu našich Seahawks zbývá jen posledních 6 dní. Kolotoč previews, reviews, soutěží a mnohého dalšího v našem druhém společném roce je už za rohem, takže si to všechno určitě nenech ujít. Sezóna National Football League s pořadovým číslem 101 klepe na vrátka…

 Road to Super Bowl LV begins! Who’s ready for that all?! Go Hawks! 💙💚

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *