Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019

BOBBY V SEAHAWKS AŽ DO ROKU 2022

 Asi jsem nebyl jediným z 12s, kteří dnes po probuzení měli důvod skákat radostí pěkně vysoko. Spekulace o tom, co se v noci stalo, tady byly už pár měsíců. Včera se dokonce K.J. Wright vyjádřil v tom smyslu, že už to nebude dlouho trvat. A měl pravdu…

 Seattle Seahawks podepsali tříleté prodloužení smlouvy s našim hvězdným linebackerem, čtyřnásobným členem All-Pro teamu, pětinásobným Pro-Bowlerem, držitelem ocenění Super Bowl Champion XLVIII a mužem s obrovským a dobrým srdcem, který je za Seahawks rok co rok jedním hlavních adeptů na Man of the Year Award. Jeho jméno je samozřejmě Bobby Wagner (na fotce).

 Bobbymu měla po následující sezóně končit doposud platná smlouva. Poté, co se v březnu stal C.J.Mosley nejlépe placeným linebackerem ligy, když s ním New York Jets podepsali smlouvu na 5 let, která garantuje možnost výdělku až $85M, bylo jasné, že pokud si Seahawks chtějí Wagnerovy služby zajistit i na další roky, nebude to levné. Bobby nakonec podepsal tříleté prodloužení smlouvy v hodnotě až $54M. Z této částky má plně garantováno $40.2M. Po nejlépe placeném QB ligy tak na naší soupisce můžeme nově najít i nejlépe placeného LB celé NFL.

 Bobby Wagner si za sedm let v dresu Seahawks připsal 981 tackles, z nichž 591 je vedeno jako solo tackly a 51 jako tackly pro ztrátu yardů. Interceptions zachytil již devět, přičemž ta poslední z nich byla nejvýjimečnější. Tu totiž v minulé sezóně vrátil celých 98 yardů pro jeho první interception return touchdown kariéry. Na svém kontě má taky jednu safety, 16.5 sacks, 4 forced fumbles a 8 fumble recoveries, z nichž tři se mu podařilo proměnit v touchdown. V neposlední řadě má také v novém Madden 20 maximální hodnocení 99, čehož se dále dočkali jen wide receiver Texans DeAndre Hopkins, defensive tackle Rams Aaron Donald a linebacker Bears Khalil Mack.

 Co na tuto zprávu, která, zdá se mi, nemá takový ohlas jako Wilsonova “We got a deal”, říkáte? Čekali jste prodloužení smlouvy už teď? Jaký je váš nejoblíbenější Wagnerův play? Za mě teda velmi těžko vybírat mezi 98yd INT return TD, zblokovaným kopem Cardinals a nebo třeba onom safety proti Redskins. Doufám, že vám tato zpráva zlepšila den. Dejte vědět. 😊 Bobby´s highlights:

[evp_embed_video url="https://www.seahawks.com/video/bobby-wagner-seahawks-highlights?fbclid=IwAR1q8o0XpH7C-E2qViIUnCps3RXzQt_cQU5ocZ65W44_uwnihdOXFz5bXbs"]

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *