Archiv,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2019

DOČASNÁ NÁHRADA ZA JARRANA REEDA

 Neuplynul ani den od chvíle, kdy vedení NFL suspendovalo našeho DT Jarrana Reeda pro počátečních 6 zápasů následující sezóny a vedení Seattlu Seahawks urychleně reagovalo. Již od prvního dne Training Campu se k našemu týmu připojí také Seattlem nově podepsaný veterán na pozici defensive tackle Earl Mitchell (na fotce). Právě ten by měl na začátku sezóny pomoct zalepit nově vzniknuvší díru po Reedovi.

 Mitchell byl draftován ve třetím kole draftu 2010 Houstonem Texans. Z Texasu se po čtyřech odehraných sezónách přesunul na Floridu, kde v dresu Miami Dolphins nastupoval v sezónách 2014-2016. Posledním Mitchellovým působištěm pak bylo v posledních dvou letech San Francisco 49ers, kde si v 30ti odehraných zápasech zapsal 61 tackles, jeden sack, jednu fumble recovery a čtyři zblokované passové přihrávky. Not great, not terrible… Abychom si uvědomili jak velký rozdíl mezi Mitchellem a Reedem je, stačí nám vědět, že Jarran Reed si loni připsal 10.5 sacks, kdežto Earl Mitchell jich za svou devítiletou kariéru vyprodukoval jen 6 a půl.

 Snad tento 190 centimetrů vysoký a 140 kilogramů vážící obránce ještě nepatří do starého železa a Pete Carroll z něj dokáže vyždímat to nejlepší. Alespoň to bychom si jistě všichni přáli. Co na tuto náplast obrany říkáte vy? Pěkně se nám ta obranná situace zamotala, viďte?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *