Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Fantasy League,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2021,  Soutěže

CSSH FANTASY LEAGUE 2021 – PRVNÍ KOLO REGISTRACE

 Stejně jako na počátku samotné NFL v roce 1920, kdy se složení týmů každou sezónou měnilo jako na běžícím páse, také počátky naší Fantasy League provází v tomto směru jistá nekonzistentnost. Bylo by ideální, kdyby se v nejbližších letech ustálily týmy, které se každoroční Fantasy League zúčastní. Vzhledem k tomu, že minimálně 15% našeho každoročního rozpočtu poputuje na charitativní činnost, bude letošní registrace do Fantasy League odlišná od let předchozích. Jsem si jist, že tento způsob maximálně přispěje k odhalení těch, kteří: a) opravdu chtějí hrát; b) mají dobré srdce; c) si cení toho, jak daleko jsme to jako českoslovenští 12s dotáhli.

 První kolo registrace se tedy otevírá právě TEĎ a je jen na vás, jak dlouho potrvá!!! Pokud se chceš registrovat do CSSH Fantasy League 2021, zašli minimálně 100 Kč (z ČR) / minimálně 4€ (ze SR) na náš transparentní účet 2302022837/2010 (z ČR) / CZ47 2010 0000 0023 0202 2837 (ze SR). Do zprávy pro příjemce uveď “Fantasy”, ať je vše jasné. V případě, že nezvolíš okamžitou platbu, do zpráv pošli printscreen platby, ať Ti místo v první dvacítce nevyfoukne někdo jiný. Vše si můžeš zkontrolovat ZDE.

 V případě, že tímto způsobem během “pár dní” nenaplníme kapacitu ligy, tedy 20 týmů, registrace bude pokračovat druhým kolem, ve kterém bude charitativní vstupní poplatek snížen na minimální částku 50 Kč. Jménem fanclubu následně přispějeme dalších 35 Kč za každou osobu, která se takto v prvním a druhém kole registrovala.

 Pokud ani po dvou kolech registrace nebude naplněn počet 20 manažerů, který je v CSSH Fantasy League dostupný, za “pár dalších dní” bude registrace na zbývající neobsazená místa umožněna úplně všem členům fanclubu. Upřímně bych byl smutný, kdybychom se do takové fáze dostali… Máme na to, aby ne! 🙂

 Naopak v případě zájmu, který by vysoce převyšoval kapacitu ligy, bych ještě letos založil druhou ligu, ze které by ti nejlepší z vás mohli postoupit do první ligy, ve které hrajeme o hodnotné ceny a putovní pohár. Vše se ale teprve ukáže až během následujících hodin a dní. Upřímně musím říct, že díky zcela odlišnému formátu registrace oproti létům minulým, nemám absolutně odhad, co letos čekat.

 Jisté je každopádně to, že z dvacítky účastníků loňského ročníku se nás členy Sea Hawkers prozatím stalo pouze sedm. Sestava účastníků se tedy oproti sezóně 2020 výrazně promění.

 Prozatím je naplánováno, že cca 90 minut dlouhý CSSH 2021 Fantasy Draft se bude konat v neděli 5. září ve 20:30 hodin. Jakmile bude naše liga zaplněná, dám všem manažerům možnost hlasovat o tom, zda je tento termín přijatelný nebo zvolíme jiný den a čas.

 Prosím, aby se do CSSH Fantasy League 2021 hlásili jen ti z vás, kteří se skutečně zúčastní Fantasy Draftu a kteří si alespoň jednou týdně najdou pět minut času, aby na hřiště poslali svou nejlepší možnou sestavu. Nečinní manažeři narušují spravedlivý průběh sezóny a požitek z ní.

 Považujte tuto příležitost, jak si zajistit místo v CSSH Fantasy League, za nejsnazší možnou. Nejen tento rok, ale ever… Takto jednoduchý způsob registrace se totiž ani v následujících letech nebude opakovat. Takže kdo dřív přijde, ten dřív hraje (o skvělé ceny).

 Veškerý finanční výtěžek, který během registrace do Fantasy League nashromáždíme, bude v rámci našeho prvního dobročinného projektu věnován brzy osmnáctileté Verči Fojtíkové. Této nadějné lyžařce a její rodině se téměř před šesti lety převrátil život naruby, když při tréninku v Rakousku nešťastně upadla a poranila si páteř, což ji následně upoutalo na invalidní vozík. Verča je však neskutečný bojovník a rozhodně nevzdává svou naději na to, že by se jednou mohla postavit znovu na nohy. Kromě pravidelných cvičení, rehabilitací a léčebných pobytů jsou Verčinou nadějí na splnění jejího velkého snu a zároveň také malým krůčkem vpřed, aplikace vlastních kmenových buněk, které již několikrát podstoupila. Kmenové buňky jsou rovněž stěžejním tématem mých předchozích charitativních projektů, které můžete najít pod názvem ZTePilí muži na cestách. Takže tentokrát je to na nás, fans Seattlu Seahawks, abychom se ji o malý krůček pokusili přiblížit k jejím vlastním malým krůčkům. Pomoci jí můžete právě touto registrací do letošního ročníku Fantasy League nebo jakýmkoliv k tomu speciálně určeným finančním darem na náš transparentní účet (ve zprávě pro příjemce uveďte “Verča”). 

 Další šanci pomoct Verči budeš mít už v následujících týdnech, kdy náš první dobročinný projekt vyvrcholí charitativní tombolou. Její vítěze budeme losovat 12.9. přímo na našem pražském srazu a ty se již brzy dozvíš, jak se dostat ke slosovatelným lístkům, které Tě mohou dostat k podepsaným dresům a dalším super cenám. Součet veškerého výdělku z registrace do Fantasy League a z tomboly bude následně věnován na Verčinu léčbu. Naděje na to, že by se jednou opět mohla postavit na nohy, totiž přežije nás všechny.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *