Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Preseason,  Sezóna 2021,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2021 – CENY PRO VÍTĚZE, PRAVIDLA A DŮLEŽITÉ INFORMACE

 Stejně jako tomu bylo v předchozích dvou letech, také letos Czech & Slovak Sea Hawkers z.s. organizuje námi všemi velmi oblíbenou soutěž CSSH Tipovačka! Ve třetím ročníku tohoto parádního zpestření fotbalové sezóny máme pro ty vůbec nejlepší soutěžící přichystány absolutně skvělé ceny v hlavní roli s vlastnoručně podepsaným dresem člena legendární Legion of Boom! Až na drobné změny bude CSSH Tipovačka probíhat prakticky stejně jako v předchozích letech, což ve stručnosti znamená, že každý týden budeme tipovat výsledek zápasu našich Seahawks. No a její první kolo odstartuje příspěvkem, který se zde objeví JIŽ ZÍTRA touto dobou! Účastníci z let minulých si vše jistě dobře pamatují a nováčci se nemusí ničeho bát, jelikož je to všechno jednoduché jako facka (nebo jako Masona Rudolpha přetáhnout přilbou po hlavě). Kolem a kolem jsou všichni přátelé drobného hazardu srdečně vítáni. Tak tedy vzhůru do toho a ať to také letos stojí za to až do úplného konce!

Zde je seznam tipovaných parametrů zápasů a jejich bodové ohodnocení:

1) VÍTĚZ ZÁPASU
– možné tipy: výhra Seahawks / remíza / výhra soupeře
– správný tip → 4 body (na Tvé konto v CSSH Tipovačce 2021)
– špatný tip → 0 bodů

2) POČET BODŮ SEAHAWKS
– odchylka o 0-3 body → 2 body
– odchylka o 4-7 bodů → 1 bod
– odchylka o 8 a více bodů → 0 bodů

3) POČET BODŮ SOUPEŘE
– odchylka o 0-3 body → 2 body
– odchylka o 4-7 bodů → 1 bod
– odchylka o 8 a více bodů → 0 bodů

4) BUDOU MÍT SEAHAWKS VÍCE RECEIVING YARDS NEŽ SOUPEŘ?
– možné tipy: ano / ne
– správný tip → 1 bod
– špatný tip → 0 bodů

5) BUDOU MÍT SEAHAWKS VÍCE RUSHING YARDS NEŽ SOUPEŘ?
– možné tipy: ano / ne
– správný tip → 1 bod
– špatný tip → 0 bodů

Pravidla:

a) Tipovačka má 18 až 22 kol. Hraje se vždy jedno kolo týdně. Jedno kolo rovná se jeden tipovaný zápas. V prvním hracím týdnu začínáme zápasem Seattle Seahawks @ Indianapolis Colts. Soutěž končí posledním zápasem Seahawks v sezóně 2021. Konec tedy může nastat nejdříve s posledním zápasem regular season Seattle Seahawks @ Arizona Cardinals a nejpozději (💜💚kéž by💚💜) v Super Bowlu LVI.

b) Každý týden tipujeme parametry pouze jednoho jediného zápasu. V 17ti hracích týdnech a případných zápasech postseason se bude vždy jednat o zápas našich Seahawks. Pouze na začátku listopadu (week 9 = bye week) půjde o předem zvolený souboj jiných týmů, který společně vybereme v anketě po weeku 8.

c) Všechny parametry zápasů tipujeme včetně případného prodloužení.

d) Tipovanými parametry zápasu jsou: vítěz zápasu (max. 4 body), počet bodů jednoho týmu (max. 2 body), počet bodů druhého týmu (max. 2 body), tým s více naházenými yardy (max. 1 bod) a tým s více naběhanými yardy (max. 1 bod).

e) V jednom kole lze dosáhnout maxima 11 bodů. Jeden bonusový bod se nově uděluje za absolutně přesný odhad všech pěti tipovaných parametrů.

f) Své tipy vkládej formou komentáře pod FB příspěvek nadepsaný “CSSH TIPOVAČKA 2021 – WEEK X”, a to nejpozději v minutě naplánovaného kickoffu tipovaného zápasu. V případě, že nemáš facebook, napiš a na způsobu tipování se domluvíme individuálně.

g) Pokud se nezúčastníš některého z kol Tipovačky, neznamená to automatickou diskvalifikaci. Logicky se tím však snižuje Tvá šance na dobré umístění, a tím pádem i celkovou výhru a zisk některé z cen pro ty nejlepší tipující.

h) Každý hrací týden je možné tipovat pouze jednou. Více tipů v rámci jednoho kola automaticky znamená zisk nula bodů. Diskvalifikace pro dané kolo rovněž platí při upravení svého již jednou zveřejněného tipu nebo při tipu, který se navzájem vylučuje (tedy např.: Seahawks, 17, 24, ano, ne).

i) Tipovačky se na rozdíl od Fantasy League mohou zúčastnit také ti, kdož nejsou členy oficiálního fanclubu. Přicházejí však o možnost zisku některé z parádních cen.

j) Pro kvalifikování se mezi tipující, kteří mají nárok na ceny pro vítěze, musí mít daný účastník zaplacené členství pro daný rok nejpozději k poslednímu říjnovému dni. 

k) Poštovné při zasílání výher mimo ČR a SR hradí výherce.

l) Putovní pohár pro vítěze musí úřadující vítěz Tipovačky zaslat zpět na sídlo spolku nejpozději do konce července. Poštovné z ČR a SR hradí Czech & Slovak Sea Hawkers z.s.

m) V případě celkové rovnosti bodů jsou kritéria pro určení konečného pořadí následující:
1. Celkový součet správně trefených tipovaných parametrů zápasu “1)”, tedy “vítěz zápasu”.
2. Vyšší maximální bodový zisk z jednotlivého kola Tipovačky.
3. Počet kol Tipovačky, ve kterém tipující dosáhl svého maximálního bodového zisku.
4. Opakování druhého a třetího kritéria aplikované sestupně na kola s nižším ziskem bodů.

Ceny pro vítěze:

1. místo – vlastnoručně podepsaný modrý dres Seattle Seahawks #41 CB Byron Maxwell, LOB! + 50% cashback z členského poplatku pro příští sezónu + zapůjčení putovního poháru Tipovačka Trophy + zmenšená kopie poháru pro CSSH Tipovačka 2021 Champion, která Ti samozřejmě zůstane

2. místo – bílá kšiltovka Seattle Seahawks 2014 NFC Champions + 50% cashback z členského poplatku pro příští sezónu

3. místo – 50% cashback z členského poplatku pro příští sezónu

 Jestli si dobře pamatuješ, v obou předchozích letech vyhrál tipující se 111 body a pokaždé se jednalo o někoho, kdo v průběhu celé sezóny nebyl v průběžném vedení ani jedinkrát. Dokážeš je napodobit? Povedeš v průběhu soutěže během poloviny roku? Překonáš rekord fanclubu 111 bodů? Dokážeš pro sebe urvat podepsaný dres člena Legion of Boom? Na všechny tyto otázky začneme postupně hledat odpovědi již od zítřka…

SEA!!! HAWKS!!!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *