Archiv,  Czech & Slovak Sea Hawkers,  Novinky,  Regular Season,  Sezóna 2022,  Soutěže,  Tipovačka

CSSH TIPOVAČKA 2022 – TABULKA PO WEEKU 3

 Dosud nejvyšším dosaženým bodovým ziskem po třech kolech bylo 24 bodů v roce 2020. Dvojice Jiří Vaněk a Róbert Kopček však řekla “hold my beer” a v šestině letošního ročníku nasadila k prvnímu skutečnému úniku sezóny. Takhle brzy jsme ještě nikdy o úniku hovořit nemohli… Jirka i Robo patří k pouhé čtveřici tipérů s dokonalým recordem 3-0 a svými přesnými odhady tak stojí za největší dírou mezi prvním a třetím místem, jaký jsme kdy po weeku 3 zažili. Uvidíme, jak jim nastavené tempo vydrží, ale začátek souboje o podepsaný dres Steva Largenta a putovní pohár lze v jejich podání hodnotit jako velmi úspěšný… 

 Na třetí místo se díky třem W na svém kontě vyhoupl Milan Koubek. Ten s námi hraje už od prvního ročníku a v konečných výsledcích jsme jej zatím vždy mohli najít maximálně dvě místa na jednu či druhou stranu od dvacáté příčky. Že by letos konečně výrazné zlepšení? Ještě je brzy dělat nějaké závěry, ale start se povedl náležitě. 

 První pětku, pro kterou jsou zde letos připraveny věcné ceny, uzavírají Jan Bartusek a David Szotkowski. Honza se zatím nejvýše probojoval loni, když se umístil na samém konci třetí desítky a třeba právě tento rok bude konečně jeho. Naopak má maličkost je v této soutěži už pěkně známá. U let 2019 a 2021 je mé jméno navždy uvedeno v kolonce “CSSH Tipovačka Champion”, tak že by eat-sleep-tip-repeat? 

 Nejlepším tipérem kola se stal David Drexler a – tramtadadá – trefil to bull’s eye stylem, tudíž za 10 bodů. David díky této krásné trefě nově uzavírá TOP 10, a to ačkoliv minulý týden tipoval dvakrát a vysloužil si tak rovnou nulu. Inspirace pro všechny, kdo ještě netipují nebo tipují dost špatně. Tipovačka se totiž během krátké chvíle kdykoliv může otočit ve váš prospěch. A jen tak mimochodem, ještě nikdy se nestalo, že by se ve třech týdnech po sobě udělovalo 10 bodů. Až teď…

 A vy ostatní ve spodní části tabulky, buďte jako David a staňte se členem fanclubu. Jen tak si totiž kromě šance na výhru podepsaného dresu Steva Largenta a dalších super výhod zajistíte také to, že své jméno v tabulce najdete také ještě po weeku 6. Tehdy totiž vyprší deadline pro kvalifikování se do soutěže. 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *